Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
Eh... že jsem vůbec něco psal Twilightoops nechám to napříště těm, kteří dokáží zvolit adekvátnější úroveň komentářů (lidí je tu na to dost).

Můj problém je holt to, že vidět dělat někoho ty samé chyby a řítit se do podobných průserů, jaké se povedly kdysi mě, ve mě vyvolává potřebu dát aspoň dotyčnému zpětnou vazbu, které se patrně ostatní (dle jeho vlastních slov) vyhýbají. Jak s tím naloží už je jeho věc. Tak nějak si prostě říkám, že by z těch téměř dvou desetiletí zkušeností mohl mít užitek taky někdo jiný, než jen já. Ale nikomu to cpát nebudu.

Pokud o zpětnou vazbu v podobě o které si myslím, že dotyčnému prospěje, není zájem, tak řekněte/napište. Budu věnovat své úsilí a energii jinde, než na pochopení někoho, kdo po mě něco chtěl a já se mu snažil nějak vysvětlit, proč to v dané podobě nemůžu přijmout - odpovědí bude prosté "V této podobě ne a zbytek není můj problém".

Píšu hodně, mluvím hodně, aby bylo jasné, co chci říct. Ale už jsem z toho všeho unavený. Tumáte ručník v ringu, jdu dělat něco užitečného.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Jamis - 21.02.2017, 15:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)