Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
hviezdosz: Je fakt, že jsem se na to nedíval vyloženě jako na pocit komunity. Když na to koukám zpětně, tak v tom máš asi pravdu. Na druhou stranu, žádná komunita k tobě nepřijde. Nemusíš být kamarád se všema, ale aspoň s pár lidma. Těch možností je tolik, ale všechno to vyžaduje určitou aktivitu i ze strany toho jedince.

Docela by mě zajímalo, jak se stavíš k těm věcem, co "jsou absolutní blábol". Diskutujme rozumně. Nejsem naštvaný, že s tím nesouhlasíš, ale argumenty typu - nebudu ti to rozebírat, bo by z toho byl akorát šitstorm svědčí jen o tom, že nedokážeš slušně vyvrátit názor druhé strany. Mně totiž ty mé věci smysl dávají a dost se podle nich řídím. Takže buď reaguj účelně nebo hoď ručník do ringu, protože každý rozumný člověk, co si ten tvůj paskvilní příspěvek (resp. jeho druhou půlku) přečte, si akorát zaťuká na čelo, proč máš tedy potřebu reagovat.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Frolda - 22.02.2017, 15:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)