Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#32
Také množství uživatelů podle mého nemá o umění bližší vědomosti. Přeci jen, pro mnoho lidí jsou poníci dost možná první setkání s uměním, jež přerostlo v aktivní zálibu. Já také rád chodím do galerií a přemýšlím nad díly, ale neboť nekreslím, tak mám jen velmi vágní povědomí o jednotlivých technikách - a že ty jsou ve fandomu různé. Řešením tohoto problému by mohlo být postavení obrázků vedle sebe s daty pořízení či nějakou formou časové osy - obrázky by šly porovnat mezi sebou a šlo by pochválit za to, ve kterých ohledech se oproti začátkům zlepšil. Pokud by obrázky byly stále stejné, byl by to náznak, že je něco špatně...
A porovnávat autory mezi sebou je bez hlubší znalosti problematiky nejspíš zhola nemožné. Každý kreslí jinak a i když by se našly společné prvky, tak by to stejně nevýtvarný člověk nejspíš neuměl porovnat a rozeznat. A také věčná otázka - naučit se nejdřív pořádně řemeslu od jiných autorů nebo si jet od začátku svůj styl a neohlížet se napravo nalevo? To ale záleží na autorově spokojenosti s vlastním dílem - jen se podívejte třeba na Sissi, jasný komplex výtvarné méněcennosti, všude píše, jak se omlouvá a jak si uvědomuje, že v porovnání s jejími oblíbenými autory je "ošklivá" - přitom její obrázky mají solidní publikum - což mi připomíná - Sissi, jen tak dál, máš to krásný! Pinkiecrazy Rainbowderp Pinkiehappy
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Není komentář jako komentář - od Vlče - 28.04.2013, 15:44
RE: Není komentář jako komentář - od Iluzon - 29.04.2013, 21:16
RE: Není komentář jako komentář - od red - 29.04.2013, 22:28
RE: Není komentář jako komentář - od Host - 29.04.2013, 22:52
RE: AverageHanzovi matlanice - od Flattie - 28.04.2013, 16:46
RE: AverageHanzovi matlanice - od red - 28.04.2013, 19:26
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 28.04.2013, 20:34
RE: AverageHanzovi matlanice - od Baterka - 28.04.2013, 23:23
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 29.04.2013, 01:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)