Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#37
(29.04.2013, 20:46)Ferraripony Napsal(a): podle mě je to o člověku, někdo je za tyhle komentáře rád a někdo je bere za zbytečné. Co se týče mne já obrázky jenom sleduju a nekomentuju, protože kritizovat neumím už jenom z důvodu, že moje největší dílo byl vektor téměř okopírovaný z obrázku. Pinkiesmile

takže těm co tyto komentáře vadí ať napíšou modům o jejich smazání a jinde at to moc neřeší protože ono se jinak může stát, že u některých lidí bude série obrázků a nic jiného. Tyto lidi to pak třeba zrovna z tohohle důvodu přestane bavit

Tento názor je mi nejbližší z toho, co jsem tady četl.


Lidé jsou různí - některý autor nemá tento typ hodnocení rád, někomu nevadí, někdo ho uvítá. To samé i pozorovatel - někdo napíše rozsáhlý rozbor, někdo napíše několik slov.

Je to o lidech, ne o pravidlech či pluginech fóra. Nedávno jsme se bavili o tom, že se celkově přitvrdí. Třeba já osobně mažu mnohem víc věcí, než předtím.

O pluginu "like příspěvku", nebo-li poděkování za příspěvek zatím neuvažuji. Jsou to děti a prostě budou spamovat, ať je tu pluginů sebevíc. Ty jsou schopné napsat i "Dal jsem ti like, protože je to moc hezké." Krom toho mi chodí i PM ve stylu "Prosím tě jak dám někomu plus? A jak dá on mě?"

Vy to stále berete z pohledu dospělých. Zkuste se vžít do jejich věku.
Oni ještě nedokáží tak dobře pochopit složitější pravidla, používat pluginy nebo dělat A5 rozbor obrázku. To je samozřejmě neomlouvá, můžeme být k ním trošku tolerantnější, ale to je tak vše.
Buď se naučí chovat nebo dostanou jasná varování a popř. ban. Nebudu tady nikoho přemlouvat nebo ho učit, jak se má chovat. Buď se přizpůsobí nebo tady nemá co dělat.


Nechte to na moderátotech, je to jejich práce a dělají ji dobrovolně. Takže zcela obecně, pokud vám vadí ve vašem vlákně nějaký příspěvek nebo vidíte někde porušení pravidel, tak -> [Obrázek: postbit_report.gif]

Krom toho, že tím pomůžete vyčištění fóra, tak uživatel dostane varování za spam/off-topic a naskáčou mu tresty. A když to budete dělat důsledně, tak nakonec skončí s banem, pokud nepřestane. A pomůže to fóru mnohem víc, než další zbytečný plugin či vypínání počítání příspěvků - to problém nevyřeší, jen ho to skryje.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Není komentář jako komentář - od Vlče - 28.04.2013, 15:44
RE: Není komentář jako komentář - od Refly - 29.04.2013, 21:57
RE: Není komentář jako komentář - od red - 29.04.2013, 22:28
RE: Není komentář jako komentář - od Host - 29.04.2013, 22:52
RE: AverageHanzovi matlanice - od Flattie - 28.04.2013, 16:46
RE: AverageHanzovi matlanice - od red - 28.04.2013, 19:26
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 28.04.2013, 20:34
RE: AverageHanzovi matlanice - od Baterka - 28.04.2013, 23:23
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 29.04.2013, 01:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)