Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#52
(28.04.2013, 19:26)red Napsal(a): Tento istý jav som si všimol na inom fóre (modelárskom), keď som tam dával fotky svojho modelu, tak sa mi nedostalo ničoho iného, len správ s tlieskajúcimi smajlíkmi a taký feedback je človeku na dve veci... ok, možno ho to poteší, ale inak z toho nemá absolútne nič... a mne, spolu s niekoľkými ďalšími členmi, to už začalo tak liezť na nervy, že sme odišli a spravili sme si na FB tajnú modelársku skupinu...

Podobne to vidím aj tu, ak pridám nový obrázok. Ok, nie som bohvieaký kreslič, ale niekedy nedostanem vôbec žiadny feedback alebo len pár podobných jednoslovných správ, z ktorých sa potom teším, lebo je to epic win oproti žiadnej odozve... ja viem, že väčšinou si kreslíme preto, aby sa to páčilo nám a aby sme sa z toho sami tešili, ale aj reakcia druhých vie potešiť... potom nie, že to človeka demotivuje niečo sem ešte dávať, ale občas to odradí aj od kreslenia ako takého, pretože načo budem niečo kresliť a ešte to niekam vešať, ak si to pozrie cca 30 ľudí a nikto k tomu nebude mať čo povedať?

Konštruktívneho príspevku, či už pochvalného alebo kritizujúceho, si nesmierne vážim, tak isto ma nesmierne potešilo, keď som dostal +1 za Pinkameny...
Skrátka súhlasím s tým, čo napísalo Vlče.

Každopádne tie posledné dva obrázky sú velice dobré, oči sú fakt dosť velké, čo u prvého vyzerá celkom ok ale u toho vektoru to už trochu moc kričí... a pózy dané cez kopirák sú dosť dobrý nápad, keďže Daring je vlastne prefarbená Dash

V tom případě jsem byl docela ceněný modelář Rainbowlaugh, dokonce i pár shitstormů a flamů se mi v tématech na modelářském foru objevilo Rainbowlaugh (třeba u toho KVčka Rainbowlaugh)

No, pokud se mám vyjádřit ke komentům, je těžké vyjádřit, že se mi něco líbí a pokaždé nechat ten koment originální, na druhou stranu v té povídce/obrázku je tolik nových věcí a nikdy to dílko, které má být komentováno není stejné.

Takže v podstatě souhlasím s ostatními. Raději koment, který něco kritizuje, více rozebírá, nebo chválí a to nějak hutněji, ne pouze třemi slovy, než komenty bez citu typu - Jo, fajn. Skvělé, wunderbar, líbí. Mucinqy skvělééé.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Není komentář jako komentář - od Vlče - 28.04.2013, 15:44
RE: Není komentář jako komentář - od red - 29.04.2013, 22:28
RE: Není komentář jako komentář - od Host - 29.04.2013, 22:52
RE: AverageHanzovi matlanice - od Flattie - 28.04.2013, 16:46
RE: AverageHanzovi matlanice - od red - 28.04.2013, 19:26
RE: Není komentář jako komentář - od Frolda - 29.04.2013, 23:17
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 28.04.2013, 20:34
RE: AverageHanzovi matlanice - od Baterka - 28.04.2013, 23:23
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 29.04.2013, 01:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)