Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#54
Podle mě, každý kdo se registruje na forum, musí souhlasit s pravidly fora. To znamená, že je nehledě na věk musí dodržovat. Pokud se tam nestane, následuje upozornění.
Normální člověk se z upozornění poučí a alespoň částečně napraví co dělal špatně.
A ten zbytek, který to i poté stále nechápe, tak s tím se nedá nic dělat... Musí následovat trest.

Pokud by to fungovalo tak, že z důvodu věku se to bude omlouvat, tak tady klidně takovým uživatelům můžeme povolit přezdívky ve tvaru originálních postav ze seriálu... Budou přeci šťastní, že se můžou jmenovat třeba Twilight Sparkle, ne? A to že je to proti pravidlům lehce omluvíme věkem.

Každý si zaslouží druhou šanci a pokud se chová rozumě, tak klidně i třetí, ale musíte si uvědomit, že komu není rady tomu není pomoci...


Tak jsem tady postřehl i příspěvky, které naráží na nedostatečnou odezvu k autorům děl. Autoři si jistě nějakou tu konstruktivní kritiku na svá díla zaslouží, ale pokud mu tam nikdo nic nepíše, tak to může být způsobeno i tím, že ten člověk nemá co napsat.
Ten někdo si přečte třeba nějakou další část překladu od toho autora, ale neví jak to zhodnotit. Třeba se nevyzná ve správném umění překladu jako jiní zdejší členové. A pak může buď napsat komentář typu "Hezké, těším se na další překlad.", což je přesně to proti čemu se tady většina staví, nebo nemusí napsat nic. Bohužel obě varianty nejsou ideální...

Já sám občas napíšu příspěvek, ale ve chvíli kdy bych ho měl odeslat ho smažu, protože si uvědomím, že zase nepřináší nic moc nového, nebo o tom tématu nevím tolik, abych to mělo smysl... To se mi stává třeba u webů o IT.
Tohle nemusí být pro zdejší situaci zcela relevantní přirovnání, ale v některých situacích by mohlo.


A reputace, to je kapitola sama o sobě. Alespoň ve zkratce řeknu, že i když, podle toho co jsem občas četl, už nemá moc velkou vypovídací hodnotu, tak dokáže člověku zvednout náladu. Je to takové skóre uživatelů a každé jedno zvýšení, má pozitivní vliv, který je podle mě větší než když vám někdo do komentáře napíše "Ano, to se mi velice líbí."
Krom toho, hodnocení se nedá nabrat spamováním jako příspěvky, ale kvalitním obsahem, což je určitě dobře.
Sice jsem tu četl, že se ve fanklubech dávají hromadně +1 za pouhé kopírování obrázků z internetu, ale co se dá dělat...

Pokud jsem nic nevynechal, tak by to mělo být všechno Ajsmug
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Není komentář jako komentář - od Vlče - 28.04.2013, 15:44
RE: Není komentář jako komentář - od red - 29.04.2013, 22:28
RE: Není komentář jako komentář - od Host - 29.04.2013, 22:52
RE: Není komentář jako komentář - od Foxtrot - 30.04.2013, 09:06
RE: AverageHanzovi matlanice - od Flattie - 28.04.2013, 16:46
RE: AverageHanzovi matlanice - od red - 28.04.2013, 19:26
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 28.04.2013, 20:34
RE: AverageHanzovi matlanice - od Baterka - 28.04.2013, 23:23
RE: AverageHanzovi matlanice - od Zmok - 29.04.2013, 01:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)