Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu
#19
Jáááj veru Twilightsmile
Raz som prispel na hosting svojho obľúbeného WoW servera, celkom štedrou čiastkou a majiteľ ma odmenil vylevelovaním postáv a zopár mountami ktoré sa nedali zohnať a tom serveri (resp už sa nedali zohnať vo WOTLK). Ako si ma tak teleportoval k sebe, a a dal mi tie mounty a skúsenosti, tak za každých ukončených 10 levelov som dostal Achievement. Všetk oby bolo v poriadku, keby som nebol v guilde, kde všetci online boli mojími s "úspechmi" hneď oboznámení. Prvých 10 sekúnd bolo v guild-chate ticho ako v hrobe, a potom to začalo, bol som hacker a všetko možné. To však nebolo všetko, pretože akonáhle som si dokúpil a doupgradoval kúzla a talenty, tak som "použil" tie mounty a zhodou akolností každý z nich mal achievement medzi "feats of strenght", takže ďalších cca 5 achievementov behom 5 sekúnd.
Takto sa to opokovalo asi s piatimi postavami, o ktorých nik nevedel (v podstate nik) že patria jednej osobe), čo malo za následok nahlasovanie množiacich sa hackerov a bugerov, pričom sa každý hľadal ako by sa mohol aj on bugom vylevelovať, keďže videli že môj "hacknutý" level mi GM nevzali. :scootangel"
Jáááj veru, to boli časy Twilightsmile

Inak hackerom ja osobne som myslím stretol iba v CoD: MW3. Možno v SA:MPe, ale ot si už nespomínam, to neboli hacky vyslovene, ale iba cheaty ktoré náhodou fungovali aj v MP.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od kosay - 01.05.2013, 08:43
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 04.05.2013, 13:12
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 06.05.2013, 14:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)