Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu
#23
(01.05.2013, 09:54)DaveL Napsal(a): platit na freečku... smutné Pinkiesmile

Asi tak... na freečku hraju proto, že 1) nemám peníze, 2) i kdybych je měla, tak se mi vzhledem k tomu, kolik u toho strávím času, předplatné nevyplatí. A placení za odehraný čas zatím nikdo nezavedl Pinkiehappy

Jinak já sama jsem se hackry nesetkala (asi je to typem her, které hraju), ale přiznám se, že bugy jsem občas, sem tam někdy využívala (mage se blinkne krz dveře).
Zrovna tohle se nám jednou hodilo, když jsem šla jako low level random dung Blackfathom Depts. No a poslední boss je za dveřmi, které se otevřou, až když zabiješ mini bossy. No a stalo se, že lamka urvala grupu addů a všichni jsme chcípli. Když jsme se oživili, tak se zbytek grupy začal hádat a řešit, čí je to chyba a že se navzájem povyhazují a bla bla. Já byla za mága a ještě jeden mág, tak jsme se domluvili, blinkli se krz dveře a závěrečného bosse sundali... než čekat, až se děcka přestanou hádat...

Jinak co se hackování týče. Já to hraju pro zábavu a ne, abych si honila imaginární ego, takže bych si to s hacky ani neužila...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Azuliana - 01.05.2013, 10:42
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 04.05.2013, 13:12
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 06.05.2013, 14:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)