Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu
#42
To je dosť trápne nazvať WoW hrou typu "Pay to win" Rainbowlaugh A nie, nemyslím si že 5000 kč, resp. necelých 200€ je za mesačný hosting nejako málo. Asi si ešte v živote nezarobil ani korunu Rainbowlaugh To že je to free server znamená že je free, a neviem odkiaľ máš tie sprostosti že by dakto zaplatil v hre ako je WoW 33€ mounta. Najmä keď ide o vizuálny rozdiel, keďže mounty sú tam všetky v rámci svojej kategórie rýchli rovnako. A to je dôvod prečo som s tými mountami súhlasil a vzal si ich, pretože som nebol iba jeden z davu, ale niečím som sa medzi tými tisíckami hráčov dačím odlišoval, a pritom som nemal žiadnu výhodu oproti iným. Ale to že by majitelia tých serverov, resp. tí, ktorí sú nesú to bremeno platenia, by na behu WoW servera dokázali zarobiť, to je teda riadna sprostosť, môj spolubývajúci na izbe je rodina s majiteľom nemenovaného WoW serveru a čo vravel takvraj pri populácii 2000 aktívnych hráčov,je vôbec rád, ak niekedy to čo zaplatia ľudia samo o sebe postačí na hosting, tak aby on nemusel doplácať. A to že by predával veci za peniaze je samozrejme právne postihnuteľné, dialo sa to tam pravidelne čo viem, ale ako hovorím, určite na tom nezarobil. A to že mi vyleveloval postavy bolo tiež iba šetrenie času, pretože ho už toľko nemám na behanie po svete a robenie questíkov, ale to zasa nikoho neznevýhodnilo, pretože moje postavy neboli o nič silnejšie ako akékoľvek iné.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 04.05.2013, 13:12
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od Flogron - 06.05.2013, 14:26
RE: Hackeři,smutná nákaza herího průmyslu - od kosay - 04.05.2013, 13:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)