Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úvaha: Jaká je definice Bronies?
#78
(07.05.2013, 12:12)Melgarh Napsal(a): Tudiz Brony = osoba, ktera sleduje serial MLP jakekoliv generace a zna i background charaktery.

Identifikovat/hlasit se jako Brony a byt tolerantni k ostatnim uz je rozlisujici definujici znameni.
Mit ucet na Brony foru, chodit na srazy, tvorba, vlastnictvi swagu, EqD, atd. je ale netreba k identifikaci jako Brony.

Souhlasím s definicí. I když jsem na konci března 2012 sledoval i několik dílů denně, projížděl memy a obrázky stahoval do počítače (protože bez poníků jsem nemohl být, přinejmenším dokud neuvidím všechny epizody), i když jsem začátkem dubna znal docela dost background ponies (nejen jména, ale i obvyklou "roli" ve fanfic tvorbě), zkoušel psát vlastní fanfikci do šuplíku, prošel jsem si hlubokou depresí, když jsem si představil, jak muselo být Luně i Celestii při tisíciletém odloučení... nepřipadal jsem si jako brony.

12.4.2012 se mi poprvé poníci dostali do snu. (Nic velkého, v tom snu jsem šel jsem spát a uvědomil jsem si, že přijde Fluttershy a že má ráda zrovna tuhle postel. Tak jsem si přestlal vedle a usnul.) Tehdy mi došlo, že to je už něco víc než pouhá záliba. Je to závislost. Je to můj život. Je to navždycky. Toho dne jsem si uvědomil, že jsem brony. Toho dne jsem se STAL bronym.

Řadím se k chudým bronies a částečně i k plachým bronies (jsem Brony-shy). Dlouho jsem byl docela pasivní brony, co jenom seděl a užíval si seriálu i produktů komunity. Teprve nedávno jsem se přidal na tohle fórum, začal vymetat "levné srazy" v okolí (a taky pořádat, protože jinak bych neměl co vymetat) a koupil si figurku Fluttershy. Nicméně tohle považuju jen za "bonus navíc", nejsem brony, protože to dělám, ale dělám to, protože jsem brony a protože to chci dělat.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 01.05.2013, 22:25
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 17:25
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 18:01
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 18:12
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Sójový lecitin - 03.05.2013, 14:33
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 03.05.2013, 23:24
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 06.05.2013, 21:12
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Anemonis - 07.05.2013, 13:45
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 07.05.2013, 19:32
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 20.05.2013, 18:38
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 25.05.2013, 22:33

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)