Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úvaha: Jaká je definice Bronies?
Jamis:
Jo, na začátku tam mám chybičku. No, to by se dalo snadno opravit na:
V této definici nelze říct, že nejste brony, pokud sledujete a jste fanouškem MLP: FiM.
Jediný způsob jak v takovém případě přestat být bronym je přestat sledovat a být fanouškam MLP: FiM.


Co se týče té druhé části.
Hádám, že jsem tam asi provedl nějakou neplatnou argumentaci.
Ale u D.K. byl problém, že podle toho co napsal bych ani ten seriál nemusel vidět a mohl bych být brony.

U trekkies a bronies je pravda, že to nemůžu přímo porovnat, ale myslím že to je z jiného důvodu. Termín "bronies" vznikl aby označil lidi mimo cílovku, kteří sledují MLP: FiM, ale "treekies" zase až na označené silné fanouškovské skupiny toho seriálu.


Obecně (ale i pro Jamise):

Taky tady vidím že se rozdíl rozdíl mezi tím, kdy se člověk stane bronym a kdy přestane být brony. Pokud bych ten seriál viděl naposledy před lety, ale pořád bych byl fanoušek, tak bych už asi nebyl divák. No, podle mé definice bych nebyl brony, ale koukám, že většina lidí by takového člověka pořád označovala jako bronyho.
(Jen se nad tím zamýšlím.)

No... Já se prostě snažím a no nejvíce exaktní definici, která by fungovala prostě jak matematika... Takže co nejméně subjektivně. No, prostě kdo četl tu moji úvahu, tak chápe.

Asi prostě řeknu, ať si každý vymyslí chce. Už se mi nechce hádat se (debatovat) Rainbowlaugh
Ne proto, že by mi vadilo uznávat vlastní chyby, ale mě prostě nebaví tady ťukat slohy na klávesnici, když to stejně pak už nikdo nebude číst (a shodneme se, že se neshodneme) Rainbowlaugh Vidím to na debatní kroužek na Czequestrii Rainbowlaugh

No, co se týče arogance, tak jsem prostě začal psát víc rázně a z pozice, že jsem si myslel že moje úvaha je jediná správná... Jo, uznávám.
Prostě tady pořád čtu definice závislé na to, jak se člověk cítí a co si myslí, ale přijde mi, že skoro nikdo nepíše nějaké definice, které by od toho byly oproštěné a tak mi to trochu ujelo.


Macaman:
Kdybych tam dával nějakou přechodnou fázi, tak je to zase subjektivní a to jsem nechtěl.
Jasně, mě osobně 8 letá holka nepřijde jako brony... Ale já prostě nemám jinak z čeho vycházet... Jediné co víme je, že bronies nejsou cílovka... A nechci tam plácnout nějaké věky od oka... No, prostě tak...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 01.05.2013, 22:25
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 17:25
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 18:01
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 02.05.2013, 18:12
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Sójový lecitin - 03.05.2013, 14:33
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 03.05.2013, 23:24
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 06.05.2013, 21:12
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 07.05.2013, 19:32
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 20.05.2013, 18:38
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Orion - 25.05.2013, 22:33
RE: Úvaha: Jaká je definice Bronies? - od Foxtrot - 18.05.2015, 18:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)