Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snižující se kvalita BB s příbývající popularitou
#20
Jelikož se mi nechce prohledávat všechny figurky (a to jich mám jen 28 ("jen" v porovnání s Blue Stormem Rainbowlaugh)), tak jsem se zašla podívat jen na princezny- jak Celestia, tak Cadence, tak i Luna mají v "místě výčnělku" díru, sice zabarvenou ale díru. Setová Cadence je zase nedočištěná, ale rozhodně působí kvalitněji, než ta z BB. A to i přes svojí otřesně tmavě růžovou barvu. Pinkiehappy
I když už od začátku k BB přistupuji jako k ne úplně precizním kouskům, tak mi připadá stav oné nebohé Shoeshine naprosto skandální. Napadá mě slovo reklamace, ale jelikož by mohli mít problém s tím, že je porušené balení...
Damn, až teď si uvědomuji jakým jsou BB vlastně kupováním "zajíce v pytli". Protože tím, že není vidět dovnitř, si mohou výrobci dovolit až absurdně moc věcí... ač mám pocit, že by si to dovolili, i kdyby dovnitř vidět bylo. :/
I tak ale s kupováním BB nepřestanu, because I also like to live dangerously. Ajsmug

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Snižující se kvalita BB s příbývající popularitou - od Aya Yai - 03.05.2013, 18:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)