Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#61
Ahoj všem,

nabízím taky svůj drobnej pohled na tuten "film" Ajsmug Když jsem viděl ukázky (trailery tedy), nabyl jsem dojmu, že to bude něco jako Beverly Hills se sexy nohatými anime postavičkami a tudíž jsem se dlouho vyhýbal koukání.

Nu nakonec jsem to (no, už je to pár dní, vlastně týdnů) viděl a byl je poměrně mile překvapen, i když ne zcela. Nejlépe bude, pokud své hodnocení shrnu do několika bodů:

Co se mi líbilo:
  • Scéna s objevením prstů
  • Vůbec teorie přechodu mezi equestrií a "světem lidí"
  • přenos charakterý postav do lidských postav (trošku mi to připomínalo Once upon a time)
  • Zápletka -- byť byla tuctová a naprosto béčková a jasná, v dětském seriálu/filmu pro děti nebyla až tak obvyklá

co se mi nelíbilo:
  • Oblečení postav
  • Holywoodizace (hlavní příběhová linie je nalepena na téma lásky, nejlépe nenaplněné a zvratu s láskou)
  • Postavy dvou "idiotů" (opět Holywoodizace, stejně jako v Transformers 2 přibydou dvě potrhlá autíčka, která zničí celý zážitek z filmu, stejnou charakteristickou vadu mají i ti dva)
  • Zpívání (sorry, je to tak, lidi si normálně neprozpěvují :-D) -- za minusy a negativní hodnocení se nestydím, pro mě je hudba v MLP nejslabším článkem, sorry.. Ajsmug Ajsmug

Pokud to mám nějak shrnout, delší stopáž než pár desítek minut rozhodně prospěla, příběh je propracovanější, i když s béčkovou zápletkou a celkově bych se nestyděl za hodnocení 7/10, kterými jsem film na imdb.com i ohodnotil. Nicméně raději se budu koukat na seriál s původními postavami, toto byl trošku úlet, nicméně velmi povedený úlet Ajsmug

Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od klusik - 15.12.2013, 08:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)