Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan animace a videa na super úrovni
Behold my skills of replying to old comments!
(13.06.2012, 22:18)Jamis Napsal(a): před 10ti lety jsem se ptal starších kamarádu (tehdy byli ve věku, jako já teď) čeho si v životě cení nejvíc. Tehdy pro mě překvapivá odpověď zněla: hezké vzpomínky. Dneska už daleko víc chápu, co tím mysleli, a tak se ani nedivím, že mi při tomhle vlhnou oči...
Tohle většinou nikdo nepochopí, dokud něco neztratí. Pokud se ti to nestalo, o to větší máš štěstí, že si dovedeš cenit věcí kolem sebeTwilightsmile.

(23.06.2012, 12:31)Blue Storm Napsal(a):
(23.06.2012, 12:22)MrFreemanCz Napsal(a):

Ještě teď jsem v traznu s pusou otevřenou do kořánPinkiegasp
Tohle přesně vystihlo moji představu o Luně,jak střeží klid v Equestrii při její nádherné noci.
Úžasná písnička a kresba,která jen naznačuje celý děj, vytváří u mě emoční pocityPinkiesad2

PS:Takhle jsem si nějak představoval song s Lunou v nějakém dalším díle s ní.
Ona je to rozpracovaná verze písničky, která má být částí nějakého většího projektu o tom, jak se Luna stala Nightmare Moon. Luna v tom videu děti unáší, aby založila nové město (odehrává se to po prvním poražení Discorda a Celestia odmítá expandovat, aby nenarušila těžce vydobytou harmonii, což se Luně moc nelíbí).

(31.07.2012, 00:04)Johnn195 Napsal(a): nejsem si jistý, je toto na super úrovni? Rainbowlaugh Ale podle mne hezká animace
Je to na super úrovni Rainbowwild. Je to test od jednoho z animátorů, co dávají dohromady Sonic Rainboom, první epizodu kompletně vytvořenou fanoušky.

Also, Epic pastry time!
(Neviděl jsem to tu, tak to sem dám.)

"Let's spin this shit!"


A tohle Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Fan animace a videa na super úrovni - od Xaverius - 07.10.2012, 03:18
RE: Fan animace a videa na super úrovni - od Host - 12.10.2012, 19:56

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 15 host(ů)