Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan animace a videa na super úrovni
Animace Let's Go and Meet the Bronies je fakt teda něco.. dokument jsem zatím neviděl, a ještě asi hodně dlouho neuvidím.. ale.. Tales a G2? Kdyby to nebyl dokument ála Hasbro, možná, ale jestli to vymyslel někdo od nich, tak asi IQ tykve.. G1 byla na prodej hraček.. UF! Ještě že to tam napsali.. a já se už začínal bát, že FIM je to samé, a ono zatím vzniklo jako vyšší poselství na obrození lidstva Rainbowlaugh Jak někdo řekl, tohle fakt vypadá jen na dokument "o bronies pro bronies".. I když vím, že to je brané s humorem, tak mi to připadá jako rozeštvávající kampaň proti starším generacím (pravda - odráží to "názor" 90% bronies).. <nebrat vážně> Když byla teda G1 tak špatná, proč z ní FIM vychází? Pinkiesmile A hodnotit plot? O které G1 tam mluvíte? A tragická G3? Ovšem.. byla tak tragická, že držela značku MLP nad vodou víc jak 5 let.. Jako v čem byla tragická? Že bavila děti? V tomto případě zase bych řekl, že FIM v 80% pohořelo, protože u dětí podle mne takováhle zábava nebude mít 100% naplnění Ajsmug FIM: nádherná animace.. plná chyb.. příběhy? stejně jako u předchozích generací jim min. 1/3 lidí na chuť nepřišla včetně fanoušků FIM.. zvlášť, když je celý FIM seriál poslední dobou pohřbíván pod nízkoúrovňové komedie.. Zbytek animace je ale zpracován pěkně.. a nejvíc žeru jak se Tara v 3:28 otočí a jde ke stolu.. to je tak nádherná G2 animace, že se vedle ní musí celý FIM stydět!
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Fan animace a videa na super úrovni - od Host - 12.10.2012, 19:56
RE: Fan animace a videa na super úrovni - od Martin - 22.01.2013, 11:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)