Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako ste niekoho zasvätili do MLP
#23
Bohužiaľ, ja nemám koho ponyfikovať, pretože s ľuďmi sa nestýkam a ani nemôžem. Jediný, koho to okrem mňa naozaj chytilo, je moja mama. Lenže tá to od začiatku sledovala spolu so mnou a obidve sme sa do toho dostali v rovnakom čase, takže neviem, či sa to má rátať, navyše keď ona je tiež milovník rozprávok a všetky moje obľúbené sú aj jej obľúbenými. Rainbowlaugh Ale inak, občas ku mne chodí moja jediná kamarátka a keď zbadala moju zbierku poníkov a páčili sa jej, zoznámila som ju so seriálom a už sme spolu i sledovali všetky epizódy (samozrejme nie v jeden deň Rainbowlaugh, nechodí ku mne často, tak len zakaždým po pár epizódach), dokonca aj občas kreslí poníkov, ale... to všetko len v mojej prítomnosti, teda to vyzerá, že len kvôli mne, nie z jej záujmu. Nikdy som si nevšimla, žeby prejavovala nejaký extra záujem, aj sa vyjadrila, že sa na to rada díva, len keď je so mnou. Povedala by som, že nieje pegasister, len sa jej to proste páči, nijaký veľký vzťah k tomu neprejavuje, je to pre ňu obyčajná rozprávka. Myslím, že ani nevie takmer nič o bronies komunite a ani ju to očividne nezaujíma. Na druhej strane mám pocit, že Equestria Girls ju zaujalo viac (ani nie tak samotný film, ako humanizované poníky). Takže som ju tak celkom nesponyfikovala a ani sa o to pokúšať nebudem.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ako ste niekoho zasvätili do MLP - od Annabell - 09.02.2014, 16:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)