Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako ste niekoho zasvätili do MLP
#32
Asi před měsícem v pátek, jsem se bavil s jedním novým pracovníkem na mé směně o různých věcech. Všiml jsem si, že má na peněžence Barta Simpsona a mě to nedalo. Pověděl jsem mu o tom, že sleduju MLP.
Jeho zvednuté obočí bylo jasným důkazem, že si myslí něco zvláštního. Rainbowlaugh Po menším výkladu o MLP, jsem mu dal odkaz na Daily Motion s tím, aby si pustil alespoň první dva díly a pak mi řekl, co na to říká.
Moc mě totiž zajímalo, jak se on na to bude tvářit. Pinkiesmile

Přišlo pondělí a o přestávce jsem se ho decentně zeptal, co on na to.
A jeho odpověď? " Mám za sebou už skoro polovinu první serie a je to supr! Pinkiegasp " Za měsíc stihnul všech 5 serií + 3 EqG. A o přestávkách jsem mu pomáhal s věcmi kolem MLP. Třeba Derpy a její osud ( project Save Derpy ) a pod. Pinkiesmile

Ponification: confirmed Rainbowlaugh

PS: Nezáleží na tom, zda někomu řeknete, že sledujete poníky. Zde záleží na tom, jak to dotyčnému podáte. A to nemyslim, aby jste si k tomu přibarvovali nějaké věci. Stačí říci pravdu, ale tak, aby ho to zajímalo. Pak záleží na něm, zda se odhodlá oprostit od předsudků, že se bude dívat na holčičí poníky a spíše bude vnímat, že to je animák, který má tolik supr věcí pohromadě. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ako ste niekoho zasvätili do MLP - od Blue Storm - 06.12.2015, 03:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)