Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako ste niekoho zasvätili do MLP
#40
Jak jsem někoho zasvětil do MLP... no to se bude hodně těžko měřit, protože nemám představu ke kolika lidem se moje povídání a objevení dostalo Twilightsmile troufám si tvrdit, že desítky tisíc lidí to viděly/slyšely, ale o efektu radši nebudu spekulovat Rainbowlaugh ty občasné zpětné vazby od náhodných neznámých lidí na různých conech (včetně těch, kteří se na MLP:FiM seriálu přímo podílí) byly pozitivní, tak se to patrně dostalo dál, než si myslím. Což je vzato do důsledku až trochu děsivé, ale na druhou stranu... potěší to Flutterryay


@Jita32: neboj, to se časem poddá Pinkiesmile všechny ty vyjmenované věci se dají naučit, když je zkusíš vícekrát (všichni jsme to tak museli udělat, i když to možná není na první pohled vidět) - když něco nevíš, nebo ti něco nejde, tak věz, že žádný učený z nebe nespadl. Jsou tu ve fandomu sice lidé, kteří každého hned za sebemenší chybu hned opravují, ale většině je to jedno a chápu, že se znalostmi se lidé nerodí.

Co se stydlivosti před ostatními týče... jistě je to hodně nepříjemné, ale i v tomhle platí, že když to zkusíš vícekrát, tak ten strach a stud postupně přejde. Tady na srazech (ať už je to Karaoke nebo jiné sleziny) tě za to nikdo soudit nebude, protože většina z nás ví, jaké to je. Osobně... když jsem přišel na VŠ, nedokázal jsem vystoupit ani s referátem před třídu spolužáků a vypadal jsem úplně stejně rudě a stydlivě (proto taky oblíbenkyně Fluttershy) Twilightsmile ale postupem času se to poddalo (byť to trvalo dlouho). Ne že by mě ten strach úplně přešel (ať už na pódiu nebo před televizními kamerami), ale je to víc na pohodu.

Neboj, to se poddá Twilightsmile nebude to jednoduché, ale půjde to.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ako ste niekoho zasvätili do MLP - od Jamis - 26.04.2016, 10:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)