Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Citáty k přednášce Jak poníci pomáhají být lepším člověkem
#6
U mě MLP změnilo málo, ale přesto hodně. Jednak sem si konečně přestal sugerovat, že za nic nestojim, že nikomu na mě nezáleží a že sem nepodstatnej. Začal sem si víc vážit dobra, a zlo s temnotou si míň všímat. Taky sem se začal bavit s víc lidma [I když jenom přes internet], každý den mě provází úsměv na tváři s vcelku pozitivním pohledem do budoucna.

Ale asi největší změnou, kterou mi MLP dalo je, že sem z 90% přestal hrát na počítači, předtím byla pro mě představa ideálních prázdnin taková, že budu celej den bez pauz hrát a hrát na počítači, no, teď je tohle od ideálu pěkně daleko.

Potom sem taky začal víc číst [kromě spooooousty fanfikcí i realný knížky], dostal sem kuráž přihlásit se na kroužek Linuxu.

Ohledně chování sem se taky poměrně změnil, začal sem ostatní víc tolerovat a chápat, že co člověk, to většinou jiný názor a že názorové rozepře jdou taky řešit jinak, než hádkama. Začal sem víc koukat na lidský city, začal sem si víc vážit přátel a míň tolerovat nepřátele.

A ten čas, co mi kdysi zabíralo hraní, teď vyplňuju rozvojem talentů a zájmů.

Snad sem na nic nezapoměl Rainbowlaugh
tr;dr: MLP mě vyvedlo z naprostý ignorace světa a sugerování si, že za nic nestojim + mi pomohlo poznat pár fajn lidí
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Citáty k přednášce Jak poníci pomáhají být lepším člověkem - od Aldar - 13.10.2013, 17:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)