Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
#7
Teď se zamyslím.. jde o mojí nejoblíbenější postavu v seriálu, nebo mé oc? Rainbowlaugh Teoreticky vzato je totiž právě Lovely můj nejoblíbenější poník, ale.. tak já napíšu obě dvě. A platí to to pro náš svět.. nechce se mi rozepisovat, co VŠECHNO bych chtěla stihnout v Equestrii.. ale kdybych tam šla.. přitáhla bych tam rodinu a nikdo by mě odtamtud nedostal.. Rainbowlaugh
Kdybych měla strávit den s Lovely, prvně bych se s ní šla někam koupat, pááááč miluju vodu :3 Hned na to by jsme šli na oběd (jep, protože se vstávalo hezky o půl jedenácté xD), do nějaké mexické restaurace. Pak bych jí asi vzala do lesa nebo tak nějak, kde bych jí poprosila, aby mě vzala na záda a chvíli mě nesla vzduchem. Kolem čtyř odpoledne by jsme mohli jít ke mě domů a já bych jí ukázala, že v mém světě je její velmi populární a pustila bych jí pár dílů... hned na to bych jí asi znovu vytáhla ven a blbly by jsme, tudíž by jsme jedli můj každodenní chlebík. Pinkiesmile K večeru bych koupila jen pizzu a sedli bychom si k řece, která mým městem protéká. Pak by jsme mohli jet stanovat a ráno by jsme se museli rozloučit. Pinkiesmile

S Applejack bych asi jela na celý den do přírody. Pinkiesmile Měli by jsme klid na povídání.. k večeru bych jí ukázala mé město, pak by jsme si koupili např. jabléčný koláč, jelikož ten ráda já i ona, jako takovou chuťovku na završení dne. Mohli by jsme tentokrát přenocovat na zahradě. Rainbowlaugh Víc toho asi nemám.. Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste dělali, kdyby jste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem? - od LovelyMaii - 19.11.2013, 18:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)