Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí
#12
Rwakk Napsal(a):"Nevím zda je tohle zrovna dobré říci ale jisté napětí mezi kreslíři a autory povídek vždycky je a bude."
To naštěstí neni pravda. Neznám snad žádnou jinou komunitu, kde by se kreslíři a psavci přirozeně nepodporovali. To je jenom zvláštnost tohodle fóra, a doufám že jen některejch lidí. A že se to podaří co nejrychlejc hodit za hlavu.

Trochu chápu jak to mohlo vzniknout. Občas tu jsou k vidění takový ty stěžovací příspěvky, jak je psaní těžší, kreslíři to maj jednodušší a podobně. Některý se daly pochopit i tak, jako že obrázky jsou míň hodnotný. To se snadno stane, když někdo vloží spousty práce do svýho díla a pak zjistí že o něj neni zájem. Ale pak to samozřejmě vyvolává reakce z druhý strany. Stačilo by trochu pochopení.

Rwakk Napsal(a):Poslat opravdu hlubokou kritiku pouze autorovi je podle mě lepší, než ji jen tak zveřejnit. Co si budeme povídat. Jsme jenom lidi a opravdu se mi málokdy chce číst od někoho něco, když před tím dva lidi napíší referát přes celu A4 o tom, kde tam má chyby. Pak už od začátku budu předpojatý.
Mám to přesně naopak. Když někdo napíše takhle podrobnou kritiku a přesto se vyjádří jako že je to dobrý a stojí to za přečtení, tak mě to motivuje ke čtení víc, než desetkrát "jé to je hezký".

Navíc z takový kritiky se můžou poučit i ostatní. Ne třeba z konkrétních chyb, ale viděj jak jednu povídku můžou různý lidi rozdílně chápat. Co je nejednoznačný, a co vyvolává stejnej pocit ve více lidech. To jsou taky důležitý věci a nezjišťujou se snadno.

EDIT: Do toho nepočítám věci jako je výčet gramatickejch chyb, tim neni potřeba plnit fórum :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí - od Zmok - 02.01.2014, 18:26
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Rwakk - 02.01.2014, 02:07
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Tuxik - 02.01.2014, 03:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)