Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí
#13
Možná jsme se nepochopili Zmoku. Ona by měla být kritika a ne jenom "Jo, je to dobré" ale tomuhle se nevyhneš. Já spíš narážím na kritiku typu, že si sedneš a každé slovíčko čtyřikrát a víckrát v povídce převrátíš, jen pro to aby jsi něco našel. Když mi kritik spoileruje celý děj pouze v kritice a nenechá jedinou větu být, tak to my to opravdu znepříjemní čtení. Opravdu chci vědět, co napsal sám autor a ne to, co všechno dělá špatně nebo dobře. Já nikdy na gramatiku a tak nebyl. Ví to hodně lidí a já to ani neskrývám. Ale vždycky jsem miloval příběhy. A tohle mi ty příběhy ničí spíš.

Pokud kritik vybodne tak tři, čtyři hlavní bodu a k tomu pár maličkostí, to my nevadí. Takové kritizování mám i rád. Ale opravdu nestojím o kritiku tak hlubokou, že si po jejím přečtení budu připadat jako orangutan z Bornea. Kritik by měl být taktní, objektivní ale taktní.
Pokud stojíš o kritiku takovou, tak si to snad dáš přímo do vlákna ne? Pak je to naprosto v pořádku. Sice je pravda, že v literární sekci z nějakého důvodu tato kritika chybí a jediný u koho jsem ji našel je Tuxík.
Mám kritiku svých děl rád. Když chci aby mi někdo udělal kritiku se vším všudy, tak si o ni řeknu.

PS:
Říkám to pořád, ale opravdu, ve chvíli kdy mě lidé v literární sekci ignorovali, až na pár málo lidí, které jsem spíše naháněl aby si to přečetli, než abych čekal. Jsem toužil i po tom obyčejném. "Je to zajímavé" nebo cokoli jiného. Stačil mi jediný příspěvek abych aspoň věděl, že to nepíšu zbytečně. Trvalo to půl roku než Frolda a Greytail poprosili ostatní autory aby mi hodili nějakou kritiku. Pravda, Tuxík a Arosis byli myslím jediní kteří se ozvali dřív. Jsem jim za to vděčný a Froldovi s Greytailem taky. Pak mě lidé přestali ignorovat.
Nebýt Aidrien tak vlastně ani nepíšu. Pochybuji že komukoli jinému v té době, by se chtělo něco opravovat někomu ignorovanému.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí - od Rwakk - 02.01.2014, 18:44
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Rwakk - 02.01.2014, 02:07
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Tuxik - 02.01.2014, 03:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)