Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí
#32
Řeknu to tady - píšu, protože musím. Musím dostat z hlavy všechny ty nápady a příběhu. Pokud se to zalíbí alespoň jednomu člověku, budu mu vděčná. Bernard Bolzano řekl: "Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky." A já se za bouří vracím do svých světů. Ráda bych, aby se alespoň jeden člověk vracel se mnou. Pro toho jednoho člověka píšu.
Pokud se to podaří vydat a roznést do světa v knižní podobě, bude to jen příjemný bonus. Kdybych nepsala, asi bych časem zešílela. Nadneseně řečeno, samozřejmě.

(02.01.2014, 20:57)beruskovova Napsal(a): Sice to nikoho nezajímá, ale taky si myslím, že jste idioti, pokud si potřebujete zvednout rating tak, že poplivete děti, které si ve škole kreslí do dějáku koníčky abyste měli pocit, že má smysl psát.

Tohle mě urazilo. Nechci přemýšlet o tom, jak moc, ale rozhodně nemám potřebu si zvedat rating. Pokud vím, tak celou tuhle debatu (ne)úmyslně vyvolala obrázková sekce. Nikdy jsme se jako literáti nesnažili záměrně poškodit obrázkovou sekci, přestože nás štve nerovnost, s jakou se oběma sekci dostává pozornosti.
Ne, přestanu mluvit za celou literární sekci, ale u mě osobně to tak je. Nikdy jsem nikoho nehanila a ani to dělat nebudu. To, že měl někdo z druhé sekce potřebu něco rozdmýchávat, mě mrzí, ale neudělám s tím nic. Místo toho raději přestaňme řešit hlouposti - protože polemizovat o tom, co je složitější, a celkově celá tahle diskuze podle mě nesmysl je - a spíš se snažme, aby se situace uklidnila. Tohle nikam nevede a ještě to zbytečně vyvolá víc zlé krve.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozdíly mezi obrázkovou a literární sekcí - od Aidrien Assagir - 02.01.2014, 22:39
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Rwakk - 02.01.2014, 02:07
RE: Cocosčina skládka odpadu - od Tuxik - 02.01.2014, 03:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)