Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neofficiálny Legends of Equestria server
#42
Ospravedlňujem sa za neaktivitu no dlhšiu dobu som bol mimo fóra. Prvý príspevok som aktualizoval a pridal download linky na novú verziu vrátane pridania Linux a Mac platformy.

- Díky Jamis za upozornenie xD

A keď už som tu pár odpovedí na otázky:
(31.05.2014, 14:59)werosaurus Napsal(a): ...Ale štve mě že jsem se několikrát brutálně zabugla při používání teleportačního kouzla s jednorožcem, vyhodilo mě to někam mimo mapu a padala jsem a padala....musela jsem si vytvořit postavu znovu...
- Problém je bohužiaľ na strane vývojárov hry LoE nie u nás takže s tým bohužiaľ neporadím.

(31.05.2014, 20:09)werosaurus Napsal(a): jo a, ještě bych se chtěla zeptat na pár errorů: Kámoška když pokouší LoE spustit tak já to vypisuje nějáký error a když napíše appdata tak tam žádnou složku LoE nemá. Na druhém počítači jí to nejde stáhnout a vypisuje to že to její prohlížeč zablokoval protože je soubor škodlivý e_e (odblokovat nešel) nevíte co s tím?
- Nech to stiahne napriek upozorneniam (vypni antivírus napríklad) a rozbalí na plochu. Potom je to pôjde spustiť, v archíve to nespustí.

(07.06.2014, 13:11)Tiger Eye Napsal(a): okeeej

pockat... jeste dopicham par zpizu... Rainbowlaugh

já tam nikoho nevidim... :/

jde tedy někdo?
- Trochu menej spamu by neuškodilo Twilightblush Na chat je určená táto stránka http://www.aperture-gaming.eu/?page_id=364 ale musíš sa registrovať na Cloudsdale sieti.

Prípadne si stiahnite TeamSpeak3 a pripojte sa na aperture-gaming.eu:1111
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Neofficiálny Legends of Equestria server - od DJChaos - 11.06.2014, 15:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)