Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci.
#52
Dělám mapu odznova a lépe Twilightsmile.Tady je seznam postavených stanic a zastávek:
1.Ponyville
2.Zapovězený les-Everfree Forest
3.Appleloosa-bez pouště
4.Dodge City-bez pouště
5. Las Pegas zastávka
6. Las Pegas Hlavní Nádraží. Tato stanice má celkem 13 staničních kolejí z toho 6 bude nákladních, 6 osobních a jedna průjezdná, nebo kolej na posunování. Mám zatím Ponyvillské zhlaví, na kterém se jednokolejná trať rozšiřuje na 13 kolejí. Mám tam i 3 slepé(odstavné) koleje. Jedna slouží pro nákladní/osobní vozy a dvě vedou do dvojmístné výtopny, kde budou občas stávat dvě malé parní lokomotivy.
Až bude Křišťálové zhlaví, tak trať bude dvojkolejná a povede přes Tall Tale, Vanhoover, Crystal Kingdom, Manehatten, Filly Delphia, Baltimare,Mrakodale (Cloudsdale) a Canterlot. Z Canterlotu se pak vrací zpátky do Ponyvillu, ale jako jedno kolejná trať. Pak se tam dá krajina, nějaké ty modelové scénky, jako jsem dal chmelnici mezi Ponyville a Zapovězený les, kde jsou kropičské vozy Avia, když pegasové naplánovali sucho.
Na Equestrijských tratích bude parní/motorový provOzz ČSD/ČD. No uvidíte sami Twilightsmile
Dělám podle této mapy:[Obrázek: Map_of_Equestria_April_2013.jpg]
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - od Decimus - 16.07.2014, 14:33

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)