Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci.
#63
Jak jsem se do tohoto vlákna nemohl ozvat, když na železnici žiji a ještě mám k ní hodně velký vztah. Rodiče + pár příbuzných u drah, a tak to začalo... Rainbowlaugh I když je trochu pozdě, ale pořád neoživuji ničím nesmyslným! Tohle je fakt k věci!

Mezi mé nejoblíbenější lokomotivy patří prostě srdcovka BARDOTKA 749/751
[Obrázek: 749018a.jpg]
TOTO VÁŽENÍ - Toto je lokomotiva 749 018, která nevím jak je na fotce v Brně, ale její konání jsme si mohli do roku 2009 povšimnout i na šumavských lokálkách, dokud nám jí CARGO nevzalo! Pak tam začali jezdit brejlovci a tato barča dostala nový lak a jezdila na manipulácích ve Volarech. Její současný osud je v nedohlednu.


Nejoblíbenější motorový vůz je "morůrek", "osmsetdesítka" "orchestrion" apod. 810/809/811.
[Obrázek: 809.534-1.jpg]
Toto je motorový vůz ř.809 534, který velkou část svého života sloužil v Českých Budějovicích. Jezdil pak hodně na pohraničních osobácích mezi Rybníkem-Horním Dvořištěm-Summerau. Také zavítal na Netoličku a měl i krátkou službu v Českých Velenicích. Dnes je z něj regionova... Nebo někam záhadně zmizel, takže určitě regionova.

A závěrečně mezi elektrickými mašinami mi k srdci přirostli DVĚ. ESA - 363/362 (Ne peršing,bastard, či princezna, ale klasické dvousystémové eso)
[Obrázek: 1131_06.jpg]
Českobudějovické KUŘE! 363 084. Krásná to mašinka, pak nám jí ukradli Pražáci, Pražákům Plzeňáci a nakonec skončila na trati mezi Chebem-Ústí nad Labem  Ajbemused Teď jezdí asi zase pod Prahou a všude.

A druhá mašina je totalitní šrot, ale přes to ji miluji a to je plecháč,plechovka 242!
[Obrázek: 242-242.jpg]
Lokomotiva řady 242 242. Našel jsem náhodně, už nemám co dodat. Střídavina je best. Pinkiehappy


Sdílí někdo stejný pocit?
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - od DoktorPetr - 17.04.2015, 07:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)