Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci.
#94
Dnes mně napadlo takové zamyšlení, které následovalo po mém snu, ve kterém jsem jakoby koukal na video, kde Will Smith promlouvá k malému klukovi: „Když něco chces, bež za tím“ (pamatuju se, že během toho snu jsem natahoval a pak jsem se vzbudil a znovu usnul), tak mně napadlo napsat, prvně jsem to napsal na fb, ale napíšu to i semka, protože to souvisí se železnicí. Twilightsmile
Narozky se blíží a už vím co si přeju...
Drží mně to už dlouhou řádku let. Spíš mně to drží už od mého narození
(a teď si ze sebe udělám srandu Rainbowlaugh). Při narození jsem byl modrej, protože jsem byl línej jít na svět. Možná to byl osud, že jsem zmodral a pak měl normální barvu, protože modrá barva je barva nádražácká (tady v ČR) tak si myslím, že je mi to dáno osudem být strojvedoucím. Jsem jediný člen rodiny, co má HLAVNÍ zálibu v železnici. Budu ze sebe tahat co nejvíc, abych se dostal ke svému životnímu cíli. Nebude to vydlážděná cesta, tu cestu si musím najít sám a záleží na tom, jestli to budu zvládat nebo ne. ALE JÁ SE NEZASTAVÍM PŘED NIČÍM, KDYŽ NĚCO CHCI, NEBO KDYŽ SI NĚCO PŘEJU, TAK SI ZA TÍM PŮJDU A JE MI UPLNĚ JEDNO JAKÉ PŘEKÁŽKY U TOHO BUDOU JÁ TOHO DOSÁHNU I KDYBYCH MĚL CHCÍPNOUT! Nevzdám se toho.
...k narozeninám si přeju být strojvedoucím ČD Cargo! Twilightsmile
[Obrázek: 12066040_960931410617266_774942271727181...e=569E7584]
(obrázek jsem vzal z jedné motorkářské stránky a místo motorky jsem dal lokomotivu a slovenštinu, jsem nahradil češtinou Pinkiesmile )
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - od Decimus - 26.09.2015, 15:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)