Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků?
#4
1) Kdybych měl peníze, tak si koupim normální herní komp a ne Mac na kterém by mi nic nešlo Pinkiesmile + Veyron je neskutečně hnusný auto, s tim na mě nechoď Rainbowlaugh
2) Tyhle telefony nemám rád né kvůli ceně, né kvůli systému ale kvůli tomu, že moderní výkoný telefon neseženeš v klasické konstrukci s alfanum klávesnicí. Proto bych radši starou Nokii se Symbianem (teď mám S3 mini)
3) Nemyslel jsem to zle, ale připadá mi, že se s tablety roztrhnul pytel a já v tom praktické využití nevidim. Kde se nevejde notebook, tam se mi vejde mobil s BT klávesnicí a je to podstatně pohodlnější než psaní na dotyk tabletu (viz bod 2. kdy píšu, že nemám rád dotykáče).
4) Nevim jaké to je, když se vypne mobil. Mě se to nestalo ani u N82ky ani u té S3 mini Rainbowlaugh
5) asi taky nic Rainbowlaugh

Já třeba nevim, ale já nezávidim nikomu, kdo má apple komp, protože nevidim důvod. Spousta lidí má prachy a netvrdim, že bych nechtěl, ale závidět zrovna Mac... Kdybys to tu nenapsal, tak ani nevim, že to je taková pálka ty jejich kompy Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků? - od niemand - 11.03.2014, 07:56

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)