Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků?
#7
Já bych do toho nešel z čistě praktického hlediska, ne z Applehatu (i když si z kámošů a bratra dělám srandu, když jim nějaké to jablíčko přestane najednou fungovat Rainbowlaugh ), jak je ten vtip: "Říká se, že uživatel PC má vedle klávesnice šroubovák a kleště, kdežto majitel MACu sklenici vína.. Něco na tom je, páč když se pokazí MAC, tak vám nezbyde, než se vožrat..." Exkluzivita mě k tomu taky netáhne, za svítící jablíčko bych se spíš styděl Rainbowlaugh

Další věc u MACu je, že se nedá upgradovat a taky má mizernou podporu her a o to jde především Pinkiehappy
A kdyby to měl být počítač pracovní, je tu výhoda, že by mě možnost hraní sice nerozptylovala, ale bál bych se o data Rainbowlaugh

iPhone: no way, bratr by mohl povídat, i když pořád proklamuje, že je to skvělej mobil, ty jeho stavy, když se to pokazí, jsou k nezaplacení Rainbowlaugh

Tablety a televize neřeším vůbec, určitě bych měl nějakou pořádnou televizi jako monitor na herní počítač (zrovna teďka to tak mám a je to jak hraní filmu z postele, such assassin, awesome Rainbowkiss ), ale ani zde bych po Apple nesáhl. Navíc, ono by to snad ani nešlo propojit Rainbowlaugh

iPod je jediná věc, kterou bych rád měl, zvuk to má dobrý, a pokud si dobře pamatuju, má to možnost uchycení k pásku, což bych potřeboval ze všeho nejvíc. Při mých parkourových výjezdech se občas stává, že mi MP3 vylítne z kapsy, uvnitř se neco ulomí a pak se v tom musím vrtat Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků? - od Pajzl - 11.03.2014, 11:49

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)