Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků?
#22
Apple?

Jak psal Melgarh, podpora je u nás prachbídná. Prodejci tu pak maj šílený marže a jablečný výrobky sou díky tomu... lehounce předražený Twilightblush

Jako uživateli mi naprosto nevyhovuje jediný správný ovládání jablečnejch výrobků. Já patřím k lidem, kteří si nainstalujou Linux a naprosto překopou ovládání k obrazu svému tak, že kdokoliv jinej ani nedokáže vypnout PC, natož něco spustit Rainbowlaugh. Jen si musím dávat pozor, aby mi při práci neběhali potkani po klávesnici, protože by to mělo fatální následky.

Jako Pirátovi a příznivci FLOSS se mi naprosto příčí politika Applu a jeho uzavřená řešení, která mmj. silně omezujou uživatele. Vendor lock-in je univerzální zlo. A pak tu sou patentový války a Jobsův výrok o tom, že by nejradši zničil Android atomovkou. Chlapec se poněkud změnil a začal dělat to, proti čemu kdysi vehementně bojoval. Bad, bad Apple Ajbemused. Stejně ale Jobse uctívám jako boha designu a marketingu. Já design rád Twilightsmile
pcworld.com/article/181200/apple_marketing_locks_you_in.html
zdnet.com/icloud-tale-of-apples-lock-in-strategy-2062300765/
...

Kdybych ale byl profi grafik, tak mít PhotoShop na Macu prej má svý kouzlo. Říkal Dort z nakladatelství Comics Centrum, podle kterýho je z jeho pohledu PS na Windows podstatně hůř použitelnej. Ono je fakt, že verze pro Windows je port z Macu.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků? - od Xeelee - 15.03.2014, 04:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)