Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků?
#26
No, tak Apple má přece jen něco, v čem je dobrý a to jsou hudební přehrávače (iPod).
I když, jak jsem nedávno viděl, po tom co zmrvili iPod Nano (Ze super malého dotykového čtverečku, který se dal připnout všude, udělali nevzhlednou blbost, která se připnout nedá atd... ) a taky mě zarazilo zrušení toho jejich nejznámějšího velkokapacitního jedince a iPod Touch nepočítám, to byla blbost už od začátku...

Ok takže i v přehrávačích to trochu pokazili. Nicméně je jeden super výrobek. Už tu byl několikrát zmíněný a je to iPod Shuffle. Ten malý Shufflíček je snad nejlepší MP3 přehrávač co jsem kdy viděl, slyšel a měl Rainbowlaugh Sice má jenom 2GB, ale když si člověk udělá v hudbě pořádek tak to není špatné. Ovládá se jen pomocí tlačítek a nemá display, což je pro mě super protože se nemusím dívat co mi právě hraje, on mi to totiž oznámí Rainbowlaugh Byl už asi dvakrát vypraný, nesčetněkrát mi spadl na zem, rok po záruce se mu oddělal zadní kryt a pořád hraje bez chyby (tedy, v poslední době trošičku zlobí... přece jen je už dávno po záruce a jak jsem řekl, prožil toho hodně Pinkiehappy )

Takže... Jo iPod Shuffle je super. Ale je fakt že je to docela málo Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků? - od Rainfall - 03.10.2014, 23:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)