Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
#21
Hmmm, pěkně se nám to tu rozjelo...

Ale místo oslavení toho, že se povedlo dát dohromady na místní poměry ojedinělý projekt, a to doslova "na koleni" a z dobré vůle pár jedinců, tak se tu řeší číčoviny.

[Obrázek: 2038397-loki_facepalm.jpg]

Froldo, ty než něco někde napíšeš, tak by sis měl sednout a napočítat do deseti. Minimálně.

Disclaimer je slušnost a v určitých případech téměř nutnost. Veškerý obsah Sborníku tvoří fanfikce na základě MLP:FIM, které je majetkem Hasbra. Pokud s tím máš problém, je to tvůj problém a jako takový nikoho nezajímá. Disclaimer je ve Sborníku obsažen, i když dílo jako takové není určeno ke komerčnímu využití.

Z tvého příspěvku cítím akorát butthurt, že tě nikdo milostivě nepožádal o pomoc, páč si připadáš příliš důležitě na to, aby ses nabídl sám. Viz tvůj dotaz, proč si nebyl vybrán do poroty, která autorizovala povídky.

Tvoje představy nebudeme řešit ze dvou důvodů: za prvé si na tom nespolupracoval a za druhé, světe div se, Sborník je už na světě.

Když ty si organizoval... a proč si s nějakým zaručeně dobrým nápadem nepřišel v době, kdy se Sborník rodil? Po bitvě je každý generál, jak psal Memphis.


Pokud chceš být dobrý vůdce, tak by ses měl naučit jednu důležitou věc. Základy psychologie a slušného chování. To, co si předvedl, není konstruktivní kritika, ale jedno velké a dost neurvalé "podívejte se na mě, já to umím líp!". Tímto lidi nejen znechutíš a odradíš od další práce, ale hlavně si je poštveš proti sobě. Což se ti právě podařilo i u mě.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Azuliana - 22.03.2014, 00:58
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)