Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
#26
Frolda: K prvnímu a druhý bod: Doporučení od Antošíka, bereme vážně a také, pokud tě od čtení sborníku odradí jenom tohle, tak je to smutné.

třetí bod. V tomto máš na 98% pravdu. Zbylé dvě procenta jsou prostě náhoda, nebo přílišná aktivita nějakého fanatika. Udělali jsem to však hlavně pro to, protože jsem to považovali za správné. Pokud se ti to nelíbí a nechápeš nás, proč jsem to tam daly, tak je mi to vlastně jedno. Já se za to nestydím.

za čtvrté: Práci jsem rozloženou měli, ale neochota lidí a neinformovanost některých nás nutila měnit termíny. První verze měla vypadat úplně jinak! Prvně neměli být zapojeni ani kreslíři a to jen pro to, že jsem se v jejich sekci nevyznal. Přesto to byl dobrý nápad. Některé předem dané věci se ale museli i pozměnit. Například z prvotně plánovaného rozhovoru se stal dotazník.
Chtěli jsem, aby na sborníku spolupracovalo co nejvíce lidí, aby to odsýpalo. Dávali jsme neustále podměty typu co chcete za obrázek v biu a tak. Tak málo se lidí ozvalo a i když hlasovalo víc k tomu neřeklo.
Máš však pravdu, že toho na nás začalo být moc a jsem proto rád, že se nám někteří lidi nabídli, i když jsem třeba v tu dobu už pro ně práci neměli. Těch lidí si opravdu vážím. Zvláště těch, co třeba a ni osobně neznám. To je určitě poučení do budoucna (už teď jsme se bavili o našich chybách a případném lepším rozpoložení.)

Pátý bod: částečně jsem se k němu vyjádřil už ve čtvrtém, ale dodám. Chtěli jsem dát autorům i výtvarníkům dost svobody v práci, aby je to bavilo. Víš Froldo, někteří si dokonce začali stěžovat a litovat, když jsem NÁHLE ( to že to už tři týdny leželo ve vlákně a nikdo se k tomu nevyjádřil) něco chtěli. I naše přesné pokyny nebyli respektovány a protože lidé i na naše opětovné prosby někdy neudělali co jsme chtěli, tak jsme jim to nechaly. Chtěli jsme, aby se lidé při vytváření bavili. Šlo i o tohle. A zásadně nikoho neznehodnocujeme

K velikosti obrázků u bia. Toto rozpoložení navrhlo vlče a všem, co se na to dívaly se to líbilo a i i kdyby se někomu nelíbilo, vyhrála by většina. Pokud s tím máš problém, také nemůžu pomoci. ( i když přiznávám, opravdu se s ilustrátory v úplně první představě nepracovalo viz výše.)

Nevíš kolik jsme tomu dali času a přesto soudíš. To, že jsme tomu obětovali náš osobní čas, mi kteří s něčím takovým neměli zkušenosti a museli se řídit informacemi z internetu a zdravého rozumu, asi nevidíš. I když se to zdá, že teď mám více volného času, tak to opravdu není pravda a u Aidrien také ne. Tak se prosím zdržte narážek, že jsem tomu nevěnovali dostatek času, nebo si nás pro příště plaťte a mi se tím budeme zabývat dennodenně sedm dní v týdnu. (takto jsem si některé dny, zvláště ve chvíli, kdy se ukázalo, že někdo ani po třech měsících neví o co se jedná, dali volno a pokoušu každého, kdo proti tomu bude mít námitky Rainbowlaugh)

Ano Froldo znám tě, nebo si to aspoň myslím a přece mě stále překvapuješ. Nemohl jsi s připomínkami počkat až na dnešní den a nechat nám aspoň chvíli klidu? Víš jak se nám ulevilo, když to bylo konečně za námi a mohli jsem se nadechnout? Věděli jsem, že se lidé ozvou ale doufali jsem, že ti z rozumem se ozvou až druhý den ráno a ne hned po prolítnutí několika prvních stran. Opravdu jsem doufal aspoň v tu trochu slušnosti.

Azuliana: Frolda to často podává špatně. Někdy to tak opravdu myslí, ale někdy to prostě jinak neumí. Jinak děkuji za komentář.

RadlanJay: Ještě jednou ti říkám. Je mi líto, že jsi se tam také nedostal.

Sborník je jedním z prvních velkých projektů. No, tak velký zase není ( napadá mě mnohem větší projekt ale ten je v přípravě). Měl ukázat, co naši členové dovedou. Nejsme jen malá zemička, co se veze na křídlech ostatních. Jsme samostatná produktivní jednotka, vždyť se zde bude konat už i Con ( doufám, že se na něj dostanu, i když z jiných důvodů než mnozí z vás). Věřím, že se zde najdou další takové projekty. Na některých se už i určitě pracuje.

K Případnému dalšímu sborníku: Osobně plánuji i další rok se znova uvrtat do tohoto šílenství. Tentokrát to bude ale tvrdší a kreslíři i autoři literárních děl s tím mohou počítat. Organizační tým se určitě rozroste a vše se provede ještě lépe. Jak řekl Zmok, vždy to jde lépe a s tím naprosto souhlasím. Tentokrát na to bude mnohem více času protože už teď to oznamuji. SBORNÍK ZA ROK 2014 JE V PLÁNU!
Věřte, že díky tomu, že teď už o tom víte dříve než tři měsíce před koncem roku už na vás tak z lehce nepůjdeme. O proti prvnímu sborníku to už nebude výstřel na slepo, který zjištuje, zda je to vůbec možné. Možné to je a proto s vícerem času dokážeme víc. ( stejně se ale najdou záhrdely, které byli už teď)
Někdy v říjnu znova otevřeme registrace pro autory povídek a kreslíři znova budou mít čas do konce března dalšího roku, aby dodali obrázky. Můžete se klidně na to připravovat už teď, pokud by jste chtěli. Mi si ale s Aidiren dáváme na chvíli oddych.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Rwakk - 22.03.2014, 08:31
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: