Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
#52
Řeknu to takhle. Založili jsme návštěvní knihu, kterou jsme s informacemi o co se jedná rozeslali všem.
Dále, jestli jsi si všiml v prvním příspěvku sborníku, je poznámka, že se informace budou aktualizovat. Přiznávám, že jsme tam měli dát, aby si lidé tohle vlákno četly! Pokud tě to zajímá, tak se do toho vlákna podíváš a nekašleš na to. Nebudu skrývat, že opravdu na to plno lidí kašlalo. Ty taky Froldo. Jen jsi poslal povídku a víc ses o to nestaral. Mohl jsi přijít a poradit, jenže jsi nepřišel. Dělali jsem to podle našeho nejlepšího uvážení.
Za nezodpovědnost lidí nemůžeme. Kdyby jsme to vzdali při prvním nezdaru a věř mi, že jsem nám mnohokrát bodli kudlu do zad, tak bys tu dnes nestál a neodmítl místo v dalším sborníku.
Za prvé - každý má právo se zúčastnit a tedy i nezúčastnit.
Za druhé - nepočítáme z účastí nikoho. Kdo se přihlásí, přihlásí se.
Asi nám těžko uvěříš, ale opravdu mi i v rozhovorech hodně lidí řeklo, že skype nepoužívají a musel jsem za nimi lest po všech čertech. Nebudu se všech doprošovat, aby si přidali náš skype nebo FB. Domlouvali jsme se přes PM, přes vlákno, skype, FB i v reálném životě.
Dělali jsem chyby a to nikdo z nás nepopírá. Vy se ale díváte jen na výsledek a na to, co jsem neudělali. Vůbec se nepředpokládáte to, že dvacet dva různých lidí nedokáže domluvit. Bohužel se stalo a jak říkáme, příště to bude tvrdší a organizovanější. Některé věci už nepůjdou přehlížet, jako třeba to co jsi zmiňoval ( i když situace byla trochu jiná, byli jsem tolerantnější protože to bylo poprvé a navíc docela krátká doba).
Čím dál víc mám pocit, že by byli lidi rádi, aby vůbec žádný sborník nikdy nevznikl. Bude za to moci hodně i emocionální a psychické vyčerpání, které očividně mnozí nechápou. Smutné.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Rwakk - 23.03.2014, 00:33
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)