Anketa: Jaký máte názor na sborník?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Líbí se mi, nic bych neměnil.
49.12%
28 49.12%
Líbí se mi, ale něco bych změnil.
38.60%
22 38.60%
Nelíbí se mi, ale není to tak strašné, aby se to měnilo.
0%
0 0%
Nelíbí se mi to. Je to úplně špatně.
1.75%
1 1.75%
Nezajímá mě to, nečetl jsem.
10.53%
6 10.53%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013
Vlče:
Přiznávám se, že psaní komedií mi zrovna moc nejde. V určité fázi se to vše nějak zvrhne a musí jít o něco tragického Twilightoops Řekněme, že první půlka je oddychová, zatímco druhá se zabývá psychologickou stránkou postav (ne, nebudu psát rozbor ke svému dílu, pokud to někdo nebude chtít Rainbowlaugh )

Upřímně, má tvorba pro tebe nebude to pravé vořechové, Vlče. Třeba se pletu; ti nejnevinější se často nezdají Rainbowlaugh. Záleží na tom, jaký žánr máš rádo. Applejackunsure

Azu, Baterka team:
Narozdíl od ostatních nejsem zrovna zastáncem Sparity (čistě ze sobeckých, tedy... osobních důvodů), ale strašně se mi líbilo Raritino prozření, že Spike je pro ni ten pravý. Ať už se jedná o člověka, ponyho a nebo draka, všichni dělají chybu, že hledají dokonalý protějšek, aniž by nikdo věděl, co je to vlastně ta dokonalost. Že k někomu vzhlížíme, z něj nedělá dokonalého partnera. Ve svém okolí si více a více všímám faktu, že si lidé ve vztahu vymýšlejí banality, kterými se pak následně donekonečna zaobíraj, dokud nevzniknou pochybnosti, nejistota a v závěru strach - to vše zapříčeněno naší iluzí dokonalého protějšku.

Nevím jak mám zhodnotit obrázky od Baterky, protože tam není opravdu co pořádně vytknout. Umí to s barvami a jde vidět, že si se svými obrázky umí nejenže vyhrát, ale taky ho malování baví. Za nejvydařenější bych označil druhou malbu, kde Rarity brečí po svém prozření. Pozadí vesmíru na mě působí, jako by se v tomto momentu propadla do nekonečné prázdnoty. A flirtující Fancy Pants celé dílo dokonale podbarvil, až mám chuť mu jednu natáhnout.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 21.03.2014, 21:47
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 22.03.2014, 10:29
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Tuxik - 30.03.2014, 21:33
RE: Sborník bronies autorů a ilustrátorů 2013 - od Sójový lecitin - 06.04.2014, 00:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)