Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divočák si čmárá v kleče
#48
co se týče obrázků z Photoshopu a SAI tak ten ze SAI je opravdu lepší, ale ten z pohotoshopu...jestli jsi tímhle obrázkem zkoušel photoshop poprvé tak je to taky dobrý, já třeba neumím malovat v jiném programu než v lamáckém "Malování" a tohle bych ve photoshopu asi nikdy nenakreslila Twilightsmile. Ale mno...asi jsi zase zapomněl na jednu zadní nohu, já vím že má asi normálně čtyři nohy a tu druhou zadní má za tou přední ale....jakej poník si jen tak kecne na zem a má zadní nohy hned přesně za sebou aby mu druhá nevyčuhovala? Rainbowhuh možná jsi tam mohl udělat alespoň náznak té nohy, jakože jen kousek. ehm no....snad chápeš a nepochopíš to něják špatně Twilightblush jo a...když se kouknu na tvůj první obrázek a teď na ten poslední tak bych ani neřekla že to maloval stejný člověk Rainbowderp jak už tady bylo hodněkrát zmíněno: je tam vidět obrovské zlepšení Twilightsmile
PS:teď jsem si ještě všimla že poník ze SAI má vzadu na krku trochu plešku Rainbowderp na to bacha! Twilightblush
PPS:a teď jsem si ještě všimla toho (jo,jo už je to otravné, já vím! Twilightblush ) že poník z photoshopu nemá cutie mark
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Divočák si čmárá v kleče - od Divočák - 02.04.2014, 20:37
RE: Divočák si čmárá v hodinách - od werosaurus - 07.05.2014, 07:17
RE: Divočák si čmárá v kleče - od DaveL - 29.11.2014, 15:30
Divočák si čmárá v kleče - od Divočák - 29.12.2014, 10:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)