Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 23: Inspiration Manifestation
#27
Tak, dopozerané s titulkami. Osobne som nečakala od tejto epizódy nič extra, ale rozhodne viac, než čoho som sa dočkala (čakala som z tej mágie podľa upútavky niečo "dobrodružnejšie", nie skrášľovanie vecí). Niesom fanúšiok Spikea, ani príliš Sparity, takže ohromená som nebola a samotný dej mi prišiel trochu otravný (myslím to, ako Rarity maniačila v skrášľovaní všetkého). V podstate ma to absolútne nenadchlo a len ma to nudilo, keďže to tvorilo najväčšiu časť epizódy. Pár kladov som však našla.
+ Spikeove priznanie (chcelo to odvahu a v tejto situácii som sa do neho dokonale dokázala vžiť).
+ Rarityne okamžité odpustenie (láskavá Rarity ma vždy najviac poteší)
+ Všetkými spomínaná scénka s blúdiacim vtáčikom i mňa pobavila, hoci mi ho bolo viac ľúto, než do smiechu
+ Owliviscious tiež pobavil, ako sa stále snaží dať rozum Spikeovi a poukazuje na jeho chyby.
+ Rarity a zmrzlina, to bolo fakt najvtipnejšie. Rainbowlaugh Hoci zase to jej správanie rozmaznanej princezničky. Pri takomto prejave žiaľu s ňou nejak nedokážem súcitiť (myslím ten jej snobský štýl nariekania). Ale pobavila som sa aspoň.

K záporom sa nevyjadrujem, lebo to je všetko ostatné. Mne bolo Twilight na konci ľúto a nejak ma to nepobavilo (čo už, nemám taký zmysel pre humor, len pre city Rainbowlaugh). Proste pre mňa nie príliš zaujímavá a celkom nudná epizóda.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 23: Inspiration Manifestation - od Annabell - 27.04.2014, 12:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)