Anketa: máte tedy i nějaký faktor i vy?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
0%
0 0%
2
100.00%
1 100.00%
Celkem 1 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony- Syndrom Úspěchu
#1
Nedávno jsem se zamyslel proč je vlastně my little pony friendship is magic
[Obrázek: mylittlepony_splash_2048x1536_en.jpg]
tak úspěšné u většiny lidí. Poníci nezaujali jen holky, ale ve velké míře také kluky. Sám jsem přemýšlel co mě vlastně na Rainbow Dash, Rarity, Flutteshy, Pinkie Pie, Twilight zaujalo a proč mě to tak moc baví sledovat. Třeba celou dobu jsem mněl rád Dash, ale můj názor se změnil na Lunu a ani jsem se nad tím nerozmýšlel(proto mě to ještě víc mate). Napadlo mně pár věcí:¨
1. Komunita- Ano komunita která se točí kolem MLP je úžasná a blížilo mně to třeba s kamarádem mnohem víc a našel jsem si nejen zde, ale třeba na steamu nové přátele.RE:Ano samozřejmě né všichni. Zatím mám ale štěstí.
2. angličtina- zní to možná divně ale několik dílů poníků mně naučilo angličtinu než učitelka za 8 let školy. Neříkám, že je ze mně úplný profík ale zlepšení je zde ohromné. Je to buď ze samostatných dílů a nebo z anglicky mluvících bronies které jsem našel. Takže všichni nový přátelé nejsou jen CZ.
3. /-/-/-/- Když mně něco zaujme tak se od toho jen tak neodtrhnu. Zatím mám 2 věci které mně fakt dostaly a to draci když jsem viděl jak vycvičit draka a poníci kteří se mnou táhnou přeci jenom více. Poznám to jednoduše díky mému pocitu nebo co to je.(intuice, nevím) Když si něco "zamiluju" tak je mi vše minimálně na týden jedno. Kašlu na rodiče, kamarády prostě na běžný život a myslím jen na tu věc přes den i přes noc nemam na nic náladu a kdyby bylo možno v jakýmkoli případě za jakýchkoli okolností se do té věci dostat nebo se tou věcí stát tak bych to bral, možná i kdyby to byla ta nejbolestivější věc. Ten druhý týden to už začíná vyprchávat, ale upřímně mně to někdy děsí.
4. Ideologie- myslím, že každý by rád v tomhle světě poníků žil. V našem světě je několik faktorů které nechceme. Zbraně, Válka, Globalizace, Strach, Terorismus. Faktorů je zde mnohem více a proto mně to více táhne do světa Equestrie.
5. Fan tvorba a hudba- Tohle téma mě asi moc neovlivňuje ale přitahuje mně také. Když na YouTube napíšu třeba [SFM] [PMV] ponies tak mi vyjede spousta videí. Pak jsou samozřejmě druhy jako fall of chrystal empire atd. Hudba je taky velmi rozvinutá a je to opravdu něco co se dá poslouchat. Raději si třeba najdu remake na nějakou píseň s poníky než s originálem(např: you´re gona go far kid) ( pár ukázekPinkiesmile
¨
Budu o tom přemýšlet jelikož k odpovědi nejsem ani čtvrt cesty. Mám jen tyto faktory. Takže jsem zvědavý na vás jestli vás nějaký faktor zaujal nebo si myslíte že je to ten váš tak pro něj hlasujte. Váš názor na věc mně samozřejmě taky zajímá takže pište. spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
My Little Pony- Syndrom Úspěchu - od StoneCraftCZ - 08.06.2014, 11:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)