Anketa: máte tedy i nějaký faktor i vy?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
0%
0 0%
2
100.00%
1 100.00%
Celkem 1 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony- Syndrom Úspěchu
#10
(09.06.2014, 12:26)beruskovova Napsal(a): Hm, myslím že je to všechno zbytečně hluboké.

Tak o tom to je, ne? Co je pro jednoho hluboká věc, je pro jiného nezajímavé - tak to funguje ve všech oborech lidské činnosti. Pro každého znamená MLP něco jiného a přesto ty skupiny můžou spolu bez problémů fungovat, když se dokáží navzájem respektovat.

Citace:Navíc už od prvního kontaktu jsem se tady potkala s fascinujícíma pitomcema. Komunity kolem čehokoliv jsou stejné, většinou plné vzájemného olizování zadků, poplácávání po ramenou a kamarádskost "pokud mi jdeš na ruku" a potřeby se realizovat a exhibovat na veřejnosti. Pokud jsem se někoho z vás dotkla, tak jste přesně ten typ Ajsmug

Fascinující pitomce potkáš v každé skupině lidí Rainbowlaugh o tom žádná. Byť se první dojem může časem měnit.

No ale každý si hledá to, co je mu nejbližší - takže pokud ze všech komunit někdo z většiny vidí jen tebou popisované vlastnosti, tak tuhle společnost patrně vyhledává a tyhle činnosti jsou mu blízké Ajsmug kdyby nebyly, tak si najde jinou (pod)skupinu, no ne? (soudím na základě své dlouholeté účasti v několika nejen fanovských komunitách, což neznamená, že jsem neměl prostě kliku)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Pony- Syndrom Úspěchu - od Jamis - 09.06.2014, 13:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)