Anketa: máte tedy i nějaký faktor i vy?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1
0%
0 0%
2
100.00%
1 100.00%
Celkem 1 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony- Syndrom Úspěchu
#12
OT

(09.06.2014, 09:57)Jamis Napsal(a): Nicméně podle mého názoru, pokud se chceš dostat aspoň na chvíli mimo ten hlavní proud, musíš z něj vystoupit - a jde to mnohem snáz, když si na něčem vyzkoušíš, jaké to je. Oznámit okolí, že jsem prostě v něčem jinej, než si mysleli (hlásit se k libovolnému fandomu je vcelku dobrý způsob, jak na to) je do života hodně dobrá škola. Ne třeba proto, že jsem do toho fenoménu zažraný až po uši, ale prostě proto, že mě tahle zkušenost donutí osvojit si sociální dovednosti, které bych jinak horko těžko získával.

Je pravda, že já mám na tohle trochu pokřivený pohled, páč jsem mimo hlavní proud byla doslova vhozena mými vlastními rodiči. To je tak, když si rozvedená žena s dítětem v prepubertálním věku vezme šermíře Pinkiehappy
A tak zatímco vrstevnice randily, já se producírovala na zámcích a hradech ČR v dobových kostýmech Rainbowlaugh

Hlavně je takové "vybočení z normálu" i dobrým sítem na lidi. Někdo tě v tom podporuje, někdo to toleruje, někdo tě odsoudí.

Co se sociálních dovedností týče, tam nebyl problém. Spíš mě to naučilo věřit si a ještě víc to nakoplo můj exhibicionizmus Rainbowlaugh což mi pak pomohlo, když jsem začala veřejně tancovat. Zbavit se těch pochybností, vyjít s kůží na trh a bavit lidi.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Pony- Syndrom Úspěchu - od Azuliana - 09.06.2014, 16:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)