Anketa: Jaký je Váš názor na tuto přednášku?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Neviděl jsem a nemám zájem
13.04%
3 13.04%
Viděl jsem, a nebavila mne
8.70%
2 8.70%
Sleduji ji, ale je nudná
8.70%
2 8.70%
Sleduji ji, a je celkem vtipná
4.35%
1 4.35%
Sleduji ji, a je docela informativní
17.39%
4 17.39%
Je vtipná a informativní
34.78%
8 34.78%
Přednes dobrý, obsah nudný
0%
0 0%
Přednes nic moc, ale obsah dobrý
4.35%
1 4.35%
Chtělo by to více humoru
8.70%
2 8.70%
Chtělo by to víc informací
0%
0 0%
Celkem 23 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online přednáška o My Little Pony G0/G1 až G4
#49
Po delší době tu mám předposlední díl své přednášky. Tentokrát na to jdu ale jiným stylem. Rovněž se také skoro nic nedozvíte. Napadlo už někoho natočit reakční video sám na sebe?

Když hodně přihmouřím všechny tři oči, tak by mohlo jít o jistou formu sebereflexe, ale na konci se to zvrhává ve snahu poučovat ostatní, co by měli a co neměli Twilightoops Pokud si to dotyční pustí, jistě se jen utvrdí v názoru, jaký si o mne udělali.

Z technického hlediska jde spíš jen o takový test. Věnovat přípravě videa trochu víc času než jen přeuložení do jiného formátu, a hlavně získat takový ten pocit, že je mi všechno jedno, takže se nemusím bát, co se ve videu objeví či zazní. Každopádně po technické stránce je video spíš takové primitivní, nepřehledné.


Pokud chcete, můžete to klidně brát jako provokaci, srandu nebo urážku Vaší osoby, jak Vám to bude nejvíc vyhovovat Ajsmug


Trůneček už všechno řek' (v popisu videa na YouTube), takže si netřeba třepit hubu. Kdo si to nepřečte, bude nejspíš litovat, že si to vůbec pustil Pinkiesmile Více méně se to trochu otírá i o téma, které popsal Jamis zde: https://bronies.cz/Vlakno-Co-Vam-vadi-na...#pid522823

Ale nebojte, opravdu poslední díl nás ještě čeká, a ten se vrátí do starších kolejí, ovšem v novém kabátě.




Trochu nepochopitelných faktů, které se týkají You Tube kanálu a nejspíš související s touto přednáškou:


- během vysílání přednášky stoupl počet odběratelů z cca. 20-30 na cca. 60
- jakmile přednáška skončila, zvýšil se během roku počet odběratelů až na 164 !! Příčina neznámá.
- i přesto, že se na kanále skoro nic neděje, a nahrávám i jiná, zcestná videa, ztratil jsem za celou dobu jen asi 4-5 odběratelů, a většinu z nich ještě behem aktivní přednášky


Vždycky říkám, že internet je divné místo Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Online přednáška o My Little Pony G0/G1 až G4 - od Martin - 14.12.2015, 13:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)