Anketa: Jaký je Váš názor na tuto přednášku?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Neviděl jsem a nemám zájem
13.04%
3 13.04%
Viděl jsem, a nebavila mne
8.70%
2 8.70%
Sleduji ji, ale je nudná
8.70%
2 8.70%
Sleduji ji, a je celkem vtipná
4.35%
1 4.35%
Sleduji ji, a je docela informativní
17.39%
4 17.39%
Je vtipná a informativní
34.78%
8 34.78%
Přednes dobrý, obsah nudný
0%
0 0%
Přednes nic moc, ale obsah dobrý
4.35%
1 4.35%
Chtělo by to více humoru
8.70%
2 8.70%
Chtělo by to víc informací
0%
0 0%
Celkem 23 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online přednáška o My Little Pony G0/G1 až G4
#55
Tak, mohu si odepsat jen dlouholetý rest, na který jsem kašlal Pinkiesmile Přednáška o ponících je tímto hotová a na YouTube je dostupný poslední díl:




V popisku videa jsou zajímavé odkazy na jiné autory, co jsem našel v poslední době, a v jednom příspěvku pod videem je seznam použitých fanouškovských animací, které se tam v dost mizerné kvalitě jen mihnou (z těch, co mám, jsou velikostně (v MB) ty největší) - kdybyste se na ně chtěli podívat (měly by se dát dohledat na YouTube podle názvu).

Protože YouTube stále pokračuje ve své tradici prasení kvality videí, které nejsou v HD, tak ačkoliv po renderingu byla kvalita ještě ucházející (dělal jsem to na PII 350 MHz, takže jsem nad 480p nešel), po nahrání na Trubku je to rozmazané Twilightoops Tudíž některé texty nečitelné..

Alternativně jsem tedy nahrál video i na DailyMotion, kde se mi zdá, že ta kvalita je lepší (čitelnější). Jen jsem musel video rozdělit na 2 části (limit 2 hodiny) a u první části mi DM odmítl nahrát titulky, ačkoliv mi nebyl schopen říci proč ("error" je fakt nicneříkající), takže nejsou úplné (chybí konec) - zajímavé, že YT nevadily:






Podobně jsem tedy nahrál i oba starší díly přednášky (resp. těch přednášek, co vznikly za poslední rok), i když u těch to nebylo tak problematické co se týče čitelnosti:







Tady u první části naopak DM měl zase problémy s diakritikou, i když jsem u všech SRT použil UTF-8 Pinkiesmile


V přednášce se jen jako vata mihnou videa s texty, které jakoby obsahují mé názory na FIM epizody. Když pomineme, že je můžete najít zde na fóru pomocí Hledat, tak je můžete najít i jako HTML nebo TXT na mém Google Drive:

https://drive.google.com/drive/folders/1...nR3mkS1LQE

Jsou zde i k dispozici dva seznamy (Excel a TXT), které zahrnují všechna fanoušskovská videa (názvy z YT), která jsem během let nasbíral. Nemusí být kompletní, ale je jich skutečně dost (přes 1000).


Tamtéž, ale v podsložce jménem

"Bonusy z přednášky"

můžete najít v případě zájmu všechna (nebo většinu - kdyby něco chybělo, dejte mi info a doplním) data, která jsem pro tyto tři (resp. dva a půl) díly použil, a jde hlavně o bonusy ohledně starších generací. Spousta např. komixů má totiž tolik textu, že se prostě na obrazovku čitelně ve videu nevejde a nebo je tam tolik detailů, že ani 1080p nestačí. Takto si je můžete prohlédnout v klidu staticky.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Online přednáška o My Little Pony G0/G1 až G4 - od Martin - 21.11.2022, 15:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)