Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Když se Inter Elipse nudí začne si čmárat :3
Jsem zpět  Twilightblush
Po nějaké době jsem se učila kreslit poníky a tak dál tady jen jedna tvorba kterou jsem zapomněla hodit.
Sice asi z Inter Elipse udělám Biosexuálku (ještě nevím) ale zatím to bude hetero.  Flutterryay

Kreslení na přání aneb máte nápad?
No baví mě celkem kreslit oc jiných lidí ale i ta moje nesmí chybět. Ráda nakreslím pro kohokoliv cokoliv a třeba i v non pony tvorbě. Nebo pokud jen máte nápad na nějakou ( třeba i velkou a náročnou ) práci, ráda se pokusím jí zrealizovat.


Ohlédnu li se zpět:
Když se zpětně dívám na své tvorby říkám si.. jak jsem tohle mohla dělat  Facehoof  ale co aspoň se mohu učit ze svých chyb ale jsou tu i věci co se mi líbí což je pozitivní.

A zde již ta láska  Applejackconfused  Twilightsmile
[Obrázek: real_love_by_awinage-d9yjddu.png]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps:

S Degderem začínáme realizovat komix Dark Memories a první strany v češtině by se tu měli snad brzo objevit. Pokud máte námět na nějaké postavy nebo chcete do příběhu a popíšete nám příběh vašeho poníka, určitě ho tam přidáme.
Díky
Někdy nemohu z toho když poník uklouzne po listu Rainbowlaugh
ale někdy můžu když jsem to jáTwilightblush


DA https://noioo.deviantart.com/
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Když se Inter Elipse nudí začne si čmárat :3 - od smilex - 10.04.2016, 17:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)