Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Když se Inter Elipse nudí začne si čmárat :3
(10.04.2016, 17:07)smilex Napsal(a): Ohlédnu li se zpět:
Když se zpětně dívám na své tvorby říkám si.. jak jsem tohle mohla dělat  Facehoof  ale co aspoň se mohu učit ze svých chyb ale jsou tu i věci co se mi líbí což je pozitivní.

Znám tenhle pocit a je to taky velký postup dál, každopádně když pohlédnu na to, co děláš nyní a co si dělala předtím, přijde mi to stejné.
Pod tím, co si napsala jsem si představila něco jako, že nějaký progress tam bude, ale něčím jako přebarvování poníků a obkreslování cizí tvorby to nikam nedotáhneš ale zůstaneš na stejné úrovni jako předtím.
Já fakt nevím, odkud se to vůbec vzalo a co je tak in na přebarvování, ale čistě jen obtahuješ a přebarvuješ bez přemýšlení to samé dokola, nic víc v tom není a nic víc v tom ani do budoucna nebude, pokud tímhle způsobem budeš postupovat nadále.
Ok, všimla sis třeba toho, že nikdo ti nekomentuje tvorbu? K tomu totiž není co komentovat, maximálně bych ti k tomu já třeba mohla říct to, aby si začala dávat odkazy na originály, viz to, co si poslala předtím a vůbec, proč by ti někdo měl psát soukromě, aby si to každému vysvětlovala zvlášť, takže tě žádám ať ten odkaz na originál hodíš a neděláš v tom zmatek, díky.
Položím ti otázku, abych nepsala předem něco zbytečně:

Chceš se vůbec naučit kreslit? Jsi schopná do toho věnovat víc času a úsilí nyní?

Nikdo tě nemůže nutit dělat něco, co nechceš, pokud chceš zůstat u obkreslování a kreslení v malování, ok, neberu a bude to taky naposledy co se sem vyjádřím, pokud se chceš posunout dál a opravdu něco umět, dělat i své věci a i se zlepšovat, stačí říct, pomohu ti.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Když se Inter Elipse nudí začne si čmárat :3 - od Dbleki - 16.04.2016, 13:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)