Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
Jamis:

Dovolím si vyjádření Pinkiesmile Rovnou říkám, že nikomu nechci nadávat a nechci tím nikoho naštvat.
Myslím, že je rozdíl mezi přednáškou a filmem. Přednáška by se musela nahrát na kameru, přetáhnout do PC a nahrát na net. Z toho je dle mého největší starost to nahrávání přednášky kamerou, která nevydrží dlouho a musí se o to někdo neustále starat.
Film už na PC je a bylo by třeba udělat jen několik kliků a nahrát jeden souboru třeba na YouTube, Dailymotion, Google Drive, Dropbox, Mega, vlastní server nebo jinam.

Bylo řečeno, že na YouTube to nejde, protože roboti zabanují video kvůli hudbě. To je možné, ale musím říct, že v 90 % případů tam dají jen reklamu. A kdyžtak jsou tu alternativy.

Já bych tuhle situaci přirovnal třeba k tomu, kdy se nějaký seriál nebo film vysílá pouze v USA nebo jiných cizích zemích a v ČR není dostupný... Lidé pak nadávají, že si to nemůžou koupit a jdou si to nelegálně stáhnout, protože jinou možnost nemají.
Tady je zase sorta lidí, která nebude na FF a ta je prostě naštvaná, že se jinak k filmu nedá dostat.

Je samozřejmě právo autora s filmem naložit dle libosti a klidně ho nezveřejnit nikdy, ale pak na něj kvůli tomu rozhodnutí bude veřejnost naštvaná. Tak to bývá u všech produktů nebo služeb, které daná společnost uvolní pouze pro nějakou zemi nebo skupinu lidí a zbytek nemá přístup i kdyby chtěl. Jasně, mohli by se přestěhovat do USA, kde do dostupné je, ale to asi moc lidí neudělá.


Ještě bych se vrátil k těm přednáškám. Právě proto, že bych rád nějaké přednášky viděl i když nebudu na FF, tak jsem si zjišťoval, jestli je někdo bude (alespoň nějaké) nahrávat na kameru, abych se na ně pak mohl také podívat. Naštěstí prý ano, takže to je fajn Pinkiesmile

Ale jasně, je na xsoftovi, jak se rozhodne s filmem naložit a kde ho zveřejnit. Já jen můžu doufat, že to bude ještě někde jinde, než pouze na FF Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 16.10.2014, 14:19
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Foxtrot - 23.06.2015, 18:18
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 24.06.2015, 13:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)