Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
Diskuze o tomhle se nese všude, že i já jsem se sem odvážil přijít...

Viděl jsem pár minut jedničky a vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Jestli má bejt dvojka v podobným duchu, NEJDE vůbec z doložených "ukázek" poznat. Pohled na chodník, rozmazaný vrata nebo úklidovou četu mě vůbec neoslovuje a recenze od herců neberu v úvahu (jsou moc ovlivnění).

Jak napsal Hotsteppa, tak 90% příspěvků v tomto tématu jsou pouze od členů, kteří mají s filmem co dočinění = není zájem veřejnosti nebo je to jinak a proč? Co je na tom filmu tak suprovýho, když není nic takovýho vidět? To nejde sem dát ani blbej trailer? Trailer k filmu má jak hollywoodskej trhák, tak i film kvalit nedosahující ani céčka, tak proč ne tohle? A výmluvy "protože youtube" neberu v potaz, páč na YouTube trailery jsou a nejsou s nimi žádné problémy (nejen nahrané od tvůrců, ale i zkopírované od fanoušků).
A když už jsem nakousnul YouTube, tak mám na svém kanále pár videií, které byly napadeny robotem a inkriminovaná videa jdou bez potíží přehrát a to i se zvukovou stopou. Pokud tě robot napadne, tak stačí napsat dobrou obhajobu a nemáš problém, zejména pokud máš udělenej souhlas od autorů (nebo snad néé?). Takže bych se YouTube vůůůbec nebál. A jak napsali jiní, jsou tu i jiné videoservery, kde se autorská práva neřeší tolik jako na YouTube. Trailer! Trailer! Trailer!

Jak nalákat lidi na film na FF, když tu není nic kloudnýho? Jelikož mě jednička neuchvátila, tak čím mě (a ostatní) má dvojka uchvátit, když to nejde z nekvalitních snímků poznat? Že se lidi rozmyslí ještě během týdne, než to začne? Ne všichni mají možnost si vzít dovolenou ze dne na den, někde se domlouvá i měsíce dopředu (a někdy je dotyčný dokonce z dovolené odvolán, aby se doplnily výrobní kapacity - i tihle nebudou mít možnost na FFku film vidět). Aby se člověk rozhodl, zda tam jít, tak potřebuje mít něco, podle čeho může posoudit kvalitu filmu (nebo aspoň náplň filmu), ale tady nic takovýho podstatnýho není.
Týden na rozhodování je dost nálo, takže pro hodně lidí smůla, když už ne tento rok...

Padla tu zmínka o dalších fanfilmech, které jsou k dispozici v klubu. Jelikož přijímání do klubu je víceméně na xsoftovi, tak dost lidem se nesplní "sen" ty fanfilmy vidět (zejména těm, kteří se xsoftovi nelíbí).

[spoiler: Zatímco jsem psal příspěvek, tak mi tu vystydla večeře a znovuohřívaná není dobrá. Díky...]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 16.10.2014, 14:19
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Bouri - 23.06.2015, 19:27
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 24.06.2015, 13:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)