Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
Jednička byla myslím taky oznámená jako Czequestria-only a nakonec hle, a je na netu. Dal bych tomu čas, za nějakou dobu tam dvojka určitě skončí taky.
Na druhou stranu kdo chce ten film zažít a né ho jen vidět, pro toho je právě ona jediná projekce.

A Bouri: Proč musí každý film mít trailer? A kde vůbec bereš tu jistotu že je to bráno jako film pro veřejnost? A proč si myslíš že je tu potřeba lákat na sebe návštěvníky? Prostě film se tady na fóru nějak prezentuje. V někom ony "fotky bez obsahu" vzbudí zájem, někoho nechají chladným. A takhle podle mě funguje celý ten film - já to beru jako dobře propracovaný interní vtip, mířený jen na malou část fandomu, který má ale potenciál zaujmout i ostatní, mají-li o to zájem. Pokud někoho jednička nezaujala, pochybuju že dvojka bude v něčem jiná. A navíc kdo by chodil na druhý díl filmu jehož první díl se mu nelíbil?

A HTTP:
Nevšiml jsem si že by někdo něco zbytečně nafukoval - vlákno na fóru můžeš založit o čemkoliv a přihlásit si přednášku na FF můžeš taky.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 16.10.2014, 14:19
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Dex - 23.06.2015, 21:26
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 24.06.2015, 13:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)