Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
(23.06.2015, 21:26)Dex Napsal(a): A Bouri: Proč musí každý film mít trailer? A kde vůbec bereš tu jistotu že je to bráno jako film pro veřejnost? A proč si myslíš že je tu potřeba lákat na sebe návštěvníky? Prostě film se tady na fóru nějak prezentuje. V někom ony "fotky bez obsahu" vzbudí zájem, někoho nechají chladným. A takhle podle mě funguje celý ten film - já to beru jako dobře propracovaný interní vtip, mířený jen na malou část fandomu, který má ale potenciál zaujmout i ostatní, mají-li o to zájem. Pokud někoho jednička nezaujala, pochybuju že dvojka bude v něčem jiná. A navíc kdo by chodil na druhý díl filmu jehož první díl se mu nelíbil?

A HTTP:
Nevšiml jsem si že by někdo něco zbytečně nafukoval - vlákno na fóru můžeš založit o čemkoliv a přihlásit si přednášku na FF můžeš taky.
Jak napsal Hotsteppa, xsoft to tu propaguje ve stylu velkolepého filmu, který nemá obdoby a asi i chce velkolepou návštěvnost jak ze strany broníků, tak případně i účastníků na FF. Mně osobně trailer zaujme víc než jen snímky s nulovou vypovídací hodnotou (tebe spíš asi ty snímky vytvářející "tajemno"). A že se mně jednička nelíbila neznamená, žeby dvojka byla horší - někdy druhé a další díly bývají lepší než předchozí.
Celý projekt se dle tohoto vlákna tváří tak velkolepě, že by si fakt zasloužil nějakej trailer (nebo lepší propagaci snímků s lepší vypovídací hodnotou, byť i ve spoilerech).

Postupně se dostávám k tvé reakci na Hotsteppy - je tady hodně příspěvků, které symbolizují leaky z filmu; a čím víc leaků, tím větší očekávání a pokud se to skloubí s těmi snímky s nulovou vypovídající hodnotou (resp. normální člověk stále neví, co si od toho filmu slibovat), tak je to prakticky nafukování - stále dostáváš informace, ale nevíš, jaké.
Když to vemu z jiné strany, vezmu příklad třeba Rwakka a jeho rozhovory v literární sekci - každý jeho rozhovor se mi zdá něčím zajímavý (ano, každý rozhovor si čtu; stejně tak i u Sc@lixe v obrázcích), nevidím tam žádné zbytečnosti atd., tedy není to vůbec nafouknuté a pokud by Rwakk dělal rozhovory LIVE na FFku, mohl by mít úspěch.
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 16.10.2014, 14:19
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Bouri - 23.06.2015, 23:27
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 24.06.2015, 13:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)