Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Der Schmetterling II - diskuze a spekulace
xSoft říkal, že tak za rok to uvolní na Internet Rainbowlaugh

+@xSoft: Můj názor na film, když jsem ho už viděl:
Wow. Je to kus práce, a je to vidět Rainbowlaugh Těch vtipů tam teda bylo fakt hodně, asi to bylo tak, že každej malinkej vtip, každá reference, která tě jen napadla, jsi tam dal, co? Rainbowlaugh Něco jsem nechápal, ale většinou jsem se chytal, sice jsem nováček, ale naše Wiki + ostatní broníci mně o spoustě věcech dřív řekli Rainbowlaugh S Terminátorem a System Shockem jsi mě fakt dostal Rainbowlaugh Bylo tam moc dalších věcí, u kterých jsem se smál snad nejvíc ze sálu lel, ale už si nevzomenu.
A nakonec to, že mě uvedeš v titulkách jako toho, co to bohužel nezvládl na PragoFFest Rainbowlaugh Chjo, fakt dost dobrý Twilightsmile

A teď ty připomínky, co jsi chtěl:
Ferraripony, kterej je se mnou na listu těch, jenž nedorazili na PragoFFest, tam byl a ten film viděl Rainbowlaugh Takže vlastně je to celý špatně, rovnou to smaž, a hlavně už nic netoč Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Kappík, keep up the good work, těším se na Trojku. A Dvojka byla lepší než Jednička.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 16.10.2014, 14:19
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Sójový lecitin - 24.06.2015, 13:13
RE: Der Schmetterling II - diskuze a spekulace - od Minetex - 16.12.2015, 23:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)