Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Líbíl by se vám film/seriál v CGI/3D?
#6
Podle mě by se MLP ve 3D mohlo objevit. Až se jednou ukončí čtvrtá generace Friendship is Magic a rozjede nějaká generace pátá, tak proč by zrovna tato generace už nebyla ve 3D? Pinkiesmile
Já si myslím, že Hasbro už nad takovou věcí uvažovalo. Není to dávno, co proběhla správa, že Hasbro by rádo koupilo pod sebe grafické studio Dreamworks. I když z toho sešlo, tak i tu je jistá indicie, že taky hledí dopředu na budoucí projetky.

Ano. Miluji ve FiM tento styl 2D grafiky. Ale nebráním se i novému stylu ve 3D, protože i z YT můžete vidět, jak jsou na tom lidi, kteří dělají v tom Team Fortes enginu své projekty s poníkama a je vidět, že poníci ve 3D mají své osobité kouzlo a svoje originální pohyby těla, křídel, nohou, výrazů ve tváři.

A co teprve, když by se pak poníci dělali na daleko složitějším programu, který by je posunul ještě o kvalitu výš? Ve 3D jsou prostě věci, které ve 2D nemohou být realizovány.
Jak by asi vypadal třeba průlet celou skupinou Wonderbolts s následným připojením se vedle Spitfire, která kouká na ostatní poníky v těsném závěsu a pak jim dala pokyn na nějakou nacvičenou sestavu a my bychom v naprostém úžasu sledovali celou letku pegasů a připadalo by nám to jako bychom tam byli?
A co třeba takový souboj NMM s Celestií? Vyhýbat se mocným kouzlům v jejich urputném zápolení kdo z koho.

Já si to ve 3D dokážu docela dobře představit. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Líbíl by se vám film/seriál v CGI/3D? - od Blue Storm - 20.11.2014, 19:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)